Altus Servisi

Altus marka cihazlarda onarım ve bakım işlemlerini sağlayan Altus servisi her türlü arızaya karşı garantili olarak çözüm sunmaktadır. Cihazların uzun süreli kullanımıyla birlikte arızaların ortaya çıkması mümkün bir hale gelebilir. Günlük hayatta sık bir şekilde kullanılan cihazlarda oluşan sorunlar aksaklıkların oluşmasına neden olacağından dolayı soruna acil olarak müdahale edilmesi gerekmektedir. Her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Altus servisi konuya kısa bir süre içinde çözüm getirilmesini sağlar.

Servise teknik destek talebinde bulunmak için dilediğiniz her an müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bu adımdan sonra yaşadığınız konuma en yakın yerde bulunan servis ekibi adresinize kadar gönderilir. Servis ekibi tarafından işlemin her adımı incelikle planlanmaktadır. Bakım veya onarım işlemleri tamamlandığında da servis aracıyla cihazınız kapınıza kadar teslim edilir. Bu sayede servis sürecinin zorluğunu düşünmeye gerek kalmadan arıza sorunlarının üstesinden basitçe gelebilirsiniz.

Onarım süreci sırasında her adımda müşterinin onayı alınmaktadır. Müşterinin onayı alındığı takdirde onarım veya parça değişimi işlemine geçilir. Bazen çeşitli cihaz parçalarının tamiri söz konusu olmadığından dolayı değiştirilmesi gündeme gelecektir.

Parça değişimi işlemini garantili olarak yapan Altus servisi değişimini sağladığı parçalara bir yıllık süre boyunca garanti verir. Bu süreç içinde cihazda herhangi bir arıza meydana geldiğinde ise parça onarım işlemleri hiçbir ücret almadan Altus servisi tarafından hızlıca gerçekleştirilmiş olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR