Altus Servis Çayırova

Altus Beyaz Eşya kullanıcıları için sorunsuz bir deneyim, cihazlarınızın ömrünü uzatmanın anahtarıdır. Bu deneyimi daha da mükemmel hale getirmek için ise doğru teknik servis hizmeti şarttır. İşte tam da bu noktada, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz Özel Altus Servis Çayırova hizmetimiz devreye giriyor.

Altus Cihazlarınıza Özel Profesyonellik

Altus markası, kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinen bir markadır. Ancak, her elektronik cihaz gibi Altus ürünleri de zamanla bakıma ve tamire ihtiyaç duyar. İşte burada devreye giren Özel Altus Servis Çayırova, cihazlarınıza özel profesyonellik sunar.

Altus Buzdolabı Servisi Çayırova hizmetimiz, buzdolabınızın soğutma sorunlarından, su akıtmaya kadar geniş bir yelpazede sorunları çözmektedir. Deneyimli teknik ekibimiz, hızlı ve etkili çözümlerle buzdolabınızı ilk günkü performansına kavuşturur.

Hızlı ve Güvenilir Onarım

Özel Altus Servis Çayırova olarak amacımız, müşterilerimize en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaktır. Her an arızalanabilecek cihazlarınız için 7/24 hizmet veriyor, acil durumlarınıza anında çözüm üretiyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi Çayırova ekibimiz, makinenizin çalışmaması, su boşaltmama sorunları gibi her türlü arızayı gidermek için eğitilmiştir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak, cihazlarınızı kısa sürede onarıyor ve size zaman kazandırıyoruz.

Uygun Fiyat Politikamız

Kaliteli hizmetin yanında uygun fiyatlarla da tanınan Özel Altus Servis Çayırova, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutar. Onarım ve bakım süreçlerinde kullanılan yedek parçalarda rekabetçi fiyatlar sunarak, cebinizin dostu olmayı amaçlıyoruz.

Altus Servis Çayırova İletişim:


Teknik Servis Adı:Çayırova Altus Servisi
Konumu:OZGURLUK MAH. UGUR MUMCU CAD. NO:24 ÇAYIROVA / KOCAELİ (iZMİT)
Çağrı Merkezi:262 744 64 65
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Deneyimli Kadro: Alanında uzmanlaşmış, sürekli eğitim alan teknik ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.
  • Hızlı Geri Dönüş: İletişim formu, telefon veya e-posta yoluyla aldığınız destek taleplerinize en kısa sürede geri dönüş yapıyoruz.
  • Garanti Süresi: Sunduğumuz hizmetlere güveniyoruz. Bu nedenle, yapılan işlemlere belirli bir garanti süresi ekliyoruz.

Özel Altus Servis Çayırova olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunma misyonumuzla hareket ediyoruz. Cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusundaki ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Profesyonel ekibimiz, teknolojinin son trendlerini takip ederek, Altus cihazlarınızı en iyi şekilde onarır ve bakımını gerçekleştirir.

One comment

  1. Geçen gün pazarımı yaptıktan sonra yiyecekleri buzdolabına yerleştirdim. Kalabalık bir aile olmamızdan ötürü biraz fazla yiyecek koymuş oldum sebze meyve gözüne. 2 saat sonra mutfağa gittiğimde Altus marka buzdolabımın kapağının kapanmadığını fark ettim. Kendim açık bırakmış olabileceğimi düşündükten sonra uzun uğraşlar sonucu kapı kapanmadı ve Altus Çayırova Servisini arayarak kapakta problem olduğunu bahsettim. Gelen ekip son derece önlemli gelip yerinde buzdolabımın kapağındaki lastik kısmını değiştirerek problemi giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR