Altus Servis Gebze

Birçok kişi için Altus beyaz eşyaları, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla bilinir. Ancak, her ürün gibi zamanla bakıma ihtiyaç duyar. İşte bu noktada Özel Altus Servis Gebze devreye girer. Peki, neden bu servisi tercih etmelisiniz?

Neden Özel Altus Servis Gebze Tercih Edilmelidir?

1. Uzman Kadro ve Deneyim

Özel Altus Servis Gebze, sektörde uzun yılların verdiği deneyimle donatılmış uzman bir ekibe sahiptir. Eğitimli teknisyenler, sorunları hızlı bir şekilde tespit eder ve etkili çözümler sunar. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, sizin için en iyi çözümü sunmak için buradadır.

2. Orijinal Yedek Parça Kullanımı

Beyaz eşyaların onarımında kullanılan yedek parçaların kalitesi, uzun ömürlü bir çözüm için kritiktir. Özel Gebze Altus Servis, sadece orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın performansını yüksek tutar ve tekrar arıza yaşamanızı önler.

3. Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Zamanın önemli olduğunun farkındayız. Özel Gebze Altus Servisi, çağrı merkezimize ulaştığınız an itibariyle hızlı bir şekilde harekete geçer. Teknisyenlerimiz, en kısa sürede adresinize gelerek sorununuzu çözer ve günlük yaşantınıza kesintisiz bir şekilde devam etmenizi sağlar.

Nasıl İletişim Kurabilirsiniz?

Özel Altus Servis Gebze ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Hemen şimdi arayarak profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Altus Servis Gebze İletişim:


Teknik Servis Adı:Gebze Altus Servisi
Konumu:HACI HALİL MAH 1222/1 SOK NO:16 GEBZE / KOCAELİ(İZMİT)
Çağrı Merkezi:0 262 641 20 12
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Comments

  1. Altus marka bulaşık makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için küçük bir problem gibi gözükmese de yıkamada bu problem eşyaların yıkanmasına bile etki ediyor. Bu sebepten dün Altus Gebze Servisini arayarak problemimden bahsetmem üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeme problemi bile giderildi.

  2. Evlenmemin üzerinden 5 sene geçti ve evlenirken tüm beyaz eşyalarımı Altus markasından almıştım. Severek ve memnuniyetle uzun zamandır kullandığım beyaz eşyalarımın içerisinden bulaşık makinemin düğmesi kırıdı. Kullanılamaz hale gelince Altus Servis Gebze ile iletişime geçip problemimden bahsedince uzun zamandır aradığım düğmeye ait yedek parçayı ertesi gün bulup getirerek makinemi yerinde ve sorunsuz bir şekilde tamir ettiler.

  3. Çok uzun yıllardır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. Bir önceki bulaşık makinem bozulduğunda yedek parçasını hangi servise sorduğumda bulamamıştım. Bu yüzden tekrar bozulmasın diye gözüm gibi baktığım garantisi biten makinem koku yapmaya başladıktan sonra ufak bir araştırma sonucu gene hortumundaki ufak bir parçanın değişimi gerektiğini fark edince Altus Servis Gebze ile iletişime geçtim ve ekip ertesi gün hemen gelerek makinemin yedek parça değişim işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirdi.

  4. Birçok markanın maalesef ki servis sıkıntısı oluyor. Fakat ben Altus markasından çok memnunum. Altus servis Gebze şubesi hem evime çok yakın hem de kısa süre içerisinde hemen sorunlara cevap veriyor. Büyük ya da küçük tüm makinelerde kısa süre de ve uygun fiyata hizmet sağlıyor. Hizmetleri için teşekkür etmek gerek.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR