Ataşehir ECA Servis Numarası : 444 78 56

ECA Teknik Servis her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Eca markalı kombileriniz için en iyi bakım ve onarımı sağlamaktadır. Eca kombilerinize periyodik olarak bakım yaptırırsanız gelişebilecek sorunları önüne geçebilir ve kış mevsiminde soğuklarda kalmaktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca yaptıracağınız bakımlarla kombinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Belli aralıklarla yaptıracağınız bakımlar ile size her zaman güvenli ısınma sunar.

Ayrıca Eca kombilerinizle ilgili bilgi almak istediğiniz zamanlarda da servisimizi arayarak bilgi alabilir. Veya isterseniz ekiplerimiz evinize gelip her türlü sorunuza cevap verebilirler. Eca kaliteli bir markadır. En çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Uygun fiyat ve uzun süre kullanımı ile de vazgeçilmezdir. Tabi bu hiç sorun çıkarmayacak demek değildir.

Eca kombilerde de mevsimine göre veya kullanıma bağlı olarak sorunlar çıkabilmektedir. Eca ürünleri üç yıl garantilidir ancak yetkili servisler sizlerin aradığı kaliteli hizmeti sunamamaktadır. Bu duruma bir son vermek ve siz müşterilerimizi bu mağduriyetten kurtarmak için varız. Eca özel servis olarak sizlerin istediği hizmet kalitesini sunuyoruz.

Ataşehir ECA Servisleri ekiplerimiz sizlere kısa sürede ulaşıyor ve sorunlarınızın giderilmesini sağlıyorlar. Servisimizde kombileriniz için ayrıca eğitim alıyor ve sorun ne olursa olsun en doğru müdahaleyi yapıyorlar. Kaliteli hizmetimizin garantisini de veriyoruz. Değiştirdiğimiz parçalarınızda bir yıl parça garantisi veriyoruz. Uygun fiyat imkanları ile de cebinizi zorlamıyoruz. Profesyonel hizmet için numaramız 444 78 56’ dır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR