Altus Servis Sarıyer

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde, Altus markalı cihazlarınız için kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetleri arıyorsanız, Altus Servis Sarıyer doğru adresiniz. Uzman teknisyenlerimizle, bölgede lider servis sağlayıcıyız ve buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima gibi geniş bir yelpazede cihaz onarımları sunuyoruz.

Altus Servis Sarıyer

Altus ürünlerinizin bakım ve onarımını yaparken, orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın ömrünü uzatıyor ve performansını artırıyoruz. Her bir müşterimize özel çözümler üretiyor, hızlı ve etkili servis garantisi veriyoruz. Servisimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve her zaman en yüksek standartlarda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Sarıyer ve çevresinde yaşayan Altus cihaz kullanıcıları, her türlü sorun ve bakım ihtiyaçlarında Altus Servis Sarıyer’i tercih edebilirler. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla yanıt veriyor, teknik destek ve danışmanlık hizmetleriyle onların yanında oluyoruz. Altus cihazlarınız için güvenilir, hızlı ve profesyonel bir servis deneyimi için bizimle iletişime geçin.

Altus Servis Sarıyer İletişim:

Teknik Servis Adı:Sarıyer Altus Servisi
Konumu:Çayırbaşı Cad.No:107 Büyükdere SARIYER / İSTANBUL
Çağrı Merkezi:212 242 47 20
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. Daha yeni aldığım Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Altus Sarıyer Servisi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

  2. Alalı 2 sene olan ve garantisi dolan Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anladım ve hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler. Tüm bunların sonunda başvurduğum Altus Servisi Sarıyer şubesi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler ve beni bugünlerde bulaşık makinesi sıkıntısı çekmekten kurtardılar.

  3. Evimde uzun zamandır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. 1 haftadır bulaşık makinem yıkandıktan sonra eşyalarda kötü bir koku kalıyordu. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku asla geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşündüğüm için Altus Servis Sarıyer şubesini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu gidererek mağduriyetimi de giderdiler.

  4. Evlenirken bütün beyaz eşyalarımı ve küçük ev aletlerimi Altus’tan almıştım. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Çamaşır makinesi ve buzdolabımın bakımları için Altus servis Sarıyer şubesini arayıp yardım istedim. Ertesi gün gelip bütün işleri hızlı bir şekilde çözüp gittiler. Uygun fiyat almaları da ayrıca sevindirici oldu.

  5. Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus markasına ait bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklar yıkandığı esnada uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de bozulmasından korktuğum için Altus Servis Sarıyer şubesi ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR