İstanbul

Altus Servis Sarıyer

Uzun yıllar önce beyaz eşya sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için kurulan Altus Servis Sarıyer yıllardan beri Altus marka beyaz eşya kullanıcılarının en sık tercih ettiği teknik servislerden birisi olmuştur.

Yılların vermiş olduğu deneyim ile birçok teknisyen ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş personelleriyle siz değerli müşterilere hizmet vermeye devam etmektedir. Teknik servis olarak beyaz eşya olarak nitelendirilen buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinelerinizi talebiniz doğrultusunda adresinize geliyoruz. Daha sonra yerinizde arıza tespitini yapıyoruz. Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir arıza varsa beyaz eşyanızı kendi yerimize götürüyoruz.

Orada tamir ettikten sonra kendimiz adresinize getiriyoruz. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Kalite ve uygun fiyatı tek çatı altında buluşturan firmamız müşteri memnuniyeti kavramını kendine ilke edinmiştir. Bu da bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerimizin başında geliyor. Siz de kaliteli ve profesyonel hizmete karşılık uygun fiyatlı teknik servis arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz.


Teknik Servis Adı: Sarıyer Altus Servisi
Konumu: Çayırbaşı Cad.No:107 Büyükdere
Çağrı Merkezi: 212 242 47 20
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Suzan

  Daha yeni aldığım Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Altus Sarıyer Servisi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

 • Reply
  Gülhan

  Alalı 2 sene olan ve garantisi dolan Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anladım ve hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler. Tüm bunların sonunda başvurduğum Altus Servisi Sarıyer şubesi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler ve beni bugünlerde bulaşık makinesi sıkıntısı çekmekten kurtardılar.

 • Reply
  Özlem

  Evimde uzun zamandır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. 1 haftadır bulaşık makinem yıkandıktan sonra eşyalarda kötü bir koku kalıyordu. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku asla geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşündüğüm için Altus Servis Sarıyer şubesini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu gidererek mağduriyetimi de giderdiler.

 • Reply
  Elçin

  Evlenirken bütün beyaz eşyalarımı ve küçük ev aletlerimi Altus’tan almıştım. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Çamaşır makinesi ve buzdolabımın bakımları için Altus servis Sarıyer şubesini arayıp yardım istedim. Ertesi gün gelip bütün işleri hızlı bir şekilde çözüp gittiler. Uygun fiyat almaları da ayrıca sevindirici oldu.

 • Reply
  Tansu

  Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus markasına ait bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklar yıkandığı esnada uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de bozulmasından korktuğum için Altus Servis Sarıyer şubesi ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR