Altus Servis Sarıyer

Evinizdeki Altus beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için doğru servis seçimi oldukça önemlidir. İşte bu noktada, özel Altus servis Sarıyer olarak biz devreye giriyoruz.

Neden Biz?

Profesyonel Ekibimiz

Altus beyaz eşyalarının tamiri ve bakımı konusunda uzmanlaşmış bir ekip olarak, tecrübemiz ve bilgi birikimimizle öne çıkıyoruz. Servisimize başvurduğunuzda, alanında deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz tarafından karşılanacaksınız. Beyaz eşyalarınızı teslim ettiğinizde, uzman ellerde olduğunu bilmenin huzurunu yaşayacaksınız.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz ve bu doğrultuda hızlı ve güvenilir hizmet sunmaya özen gösteriyoruz. Altus beyaz eşyalarınızın tamiri için bize başvurduğunuzda, işlemlerimizin ne kadar etkili ve hızlı olduğunu fark edeceksiniz. Zamanınızın kıymetli olduğunun bilincinde olarak, en kısa sürede sorunlarınıza çözüm buluyoruz.


Altus Servis Sarıyer İletişim:

Teknik Servis Adı:Sarıyer Altus Servisi
Konumu:Çayırbaşı Cad.No:107 Büyükdere SARIYER / İSTANBUL
Çağrı Merkezi:212 242 47 20
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Hizmetlerimiz

Altus Buzdolabı Tamiri ve Bakımı

Buzdolapları, gıdalarınızın tazeliğini korumanın yanı sıra enerji tasarrufu sağlamak açısından da önemlidir. Altus buzdolabı tamiri ve bakımı hizmetimizle, bu önemli beyaz eşyanızın performansını en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Onarımı

Çamaşır makinesi, günlük yaşamımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu önemli beyaz eşyanın sorunsuz bir şekilde çalışması için düzenli bakım şarttır. Altus çamaşır makinesi onarımı hizmetimizle, sizlere kaliteli ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Temizlik konusundaki en büyük yardımcılarımızdan biri olan bulaşık makineleri, düzenli bakım gerektirir. Altus bulaşık makinesi servisi ile bu önemli beyaz eşyanızın performansını artırıyor ve uzun ömürlü kullanım sağlıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Özel Altus Servis Sarıyer nerede bulunur?

Özel Altus Servis Sarıyer İstanbul ilinin Sarıyer ilçesinde yer almaktadır.

Hangi markaların tamir bakım işlemleri yapılır?

Özel Altus Servis Sarıyer, sadece Altus marka beyaz eşyaların tamir bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Servis hizmetleri nelerdir?

Özel Altus Servis Sarıyer, beyaz eşya tamir bakım, arıza tespiti ve montajı gibi hizmetler sunmaktadır.

“Altus Servis Sarıyer” üzerine 5 yorum

 1. Daha yeni aldığım Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anlamıştım. Hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler ve en sonunda başvurduğum Altus Sarıyer Servisi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler.

  Yanıtla
 2. Alalı 2 sene olan ve garantisi dolan Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını belirtileri internete yazmamla anladım ve hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler. Tüm bunların sonunda başvurduğum Altus Servisi Sarıyer şubesi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler ve beni bugünlerde bulaşık makinesi sıkıntısı çekmekten kurtardılar.

  Yanıtla
 3. Evimde uzun zamandır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. 1 haftadır bulaşık makinem yıkandıktan sonra eşyalarda kötü bir koku kalıyordu. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku asla geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşündüğüm için Altus Servis Sarıyer şubesini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu gidererek mağduriyetimi de giderdiler.

  Yanıtla
 4. Evlenirken bütün beyaz eşyalarımı ve küçük ev aletlerimi Altus’tan almıştım. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Çamaşır makinesi ve buzdolabımın bakımları için Altus servis Sarıyer şubesini arayıp yardım istedim. Ertesi gün gelip bütün işleri hızlı bir şekilde çözüp gittiler. Uygun fiyat almaları da ayrıca sevindirici oldu.

  Yanıtla
 5. Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus markasına ait bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklar yıkandığı esnada uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de bozulmasından korktuğum için Altus Servis Sarıyer şubesi ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR