İstanbul

Altus Servis Tuzla

Bir evin en temel ihtiyaçları arasında gösterilen beyaz eşyalar, uzun yıllar kullanılabilmek amacıyla satın alınır. Ancak ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı beyaz eşyalar arızalanabilir. Bu arızalanmalar kullanıcıların günlük hayatını aksattığı için çok can sıkıcı bir hal alabilir. Bundan dolayı kullanıcının yaşadığı aksaklıkların kısa sürede giderilmesi için kaliteli bir hizmet alacağı bir teknik servise ihtiyaç vardır.

Tam da bu sebepten dolayı İstanbul’un Tuzla ilçesinde faaliyet gösteren Altus Servis Tuzla kurulmuştur. Uzun yıllardır müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firma; arıza kaydı alınmasının ardından kısa bir süre içerisinde müşterinin adresine ulaşır. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadrosuyla beyaz eşyayı edilebiliyorsa önce yerinde tamir eder, fakat yerinde tamir edilemiyorsa cihazı alıp firmanın bünyesinde tamir eder, sonra kullanıcıya kendisi götürür teslim eder. Bu hizmetin sonucunda müşteriye 1 yıl süreyle garanti sağlar.

Ayrıca hizmet sonunda müşteriye teknik destek vermeye devam eder. Tüm bunların karşılığında uyguladığı uygun fiyat politikasıyla da birçok müşteriden olumlu geri dönüş alan bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Teknik Servis Adı: Tuzla Altus Servisi
Konumu: Yayla Mah.Fevzi Çakmak Cad.No:104/A
Çağrı Merkezi: 216 446 25 47
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Nuran

  Evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinesi yaklaşık 1 haftadır eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp Altus Tuzla Servisini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu giderdiler.

 • Reply
  Hale

  Evimde uzun zamandır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. 1 haftadır bulaşık makinem yıkandıktan sonra eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp Altus Servis Tuzla’yı arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu gidererek mağduriyetimi de giderdiler.

 • Reply
  Fatma

  Evleneli daha 3 ay oldu ve beyaz eşyalarımı 2 sene önceden evimizi aldığımızda kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir beyaz eşya ürünüm yok şu an. Altus marka bulaşık makinem geçen gün sorunsuz yıkadığımı düşünmeme rağmen bulaşıklarımı kirli çıkarmaya başladı. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı şekilde çıkartınca Altus Servis Tuzla şubesini aradım ve bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söyleyen ekip 3 gün sonra sorunsuz ve çalışır halde makinemi teslim ettiler.

 • Reply
  Elif

  Evimde oldukça memnuniyetle kullandığım Altus marka AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir kullanmama rağmen bir problem çıkmamıştı fakat dün makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapak bir türlü açılmayınca Altus Servis Tuzla ile iletişime geçtikten hemen sonra servis akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve oldukça makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtaran servis fazlası ile profesyoneldi.

 • Reply
  Ahsen

  En sevdiğim markalardan biri olan Altus, aynı zamanda servisleri konusunda da oldukça başarılı sayılır. Birkaç hafta önce elektrik süpürgem yandı. Yenisini almak gerekir diye düşündüm fakat kısa süre içerisinde teslim ettiğim Altus servis Tuzla bayisi tamir ederek bana telefon açtılar. Bende şaşırdım. Hemde çok uygun fiyatla işi bitirmişler. Şaşırdım açıkçası.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR