Altus Servis Tuzla

Altus Servis Tuzla, bölgenin önde gelen teknik servis sağlayıcılarından biri olarak, Altus markalı beyaz eşya ve elektronik ürünlerin bakım ve onarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır. Tuzla ve çevresindeki müşterilere hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunmayı amaçlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ile hizmet kalitesini sürekli artırmaktadır.

Altus Servis Tuzla

Her türlü Altus ürününüz için arıza tespiti, periyodik bakım, parça değişimi gibi geniş kapsamlı servis hizmetlerini profesyonel ve deneyimli teknik ekibimizle sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini öncelik edinen Altus Servis Tuzla, arızalarınıza en kısa sürede müdahale ederek, ürünlerinizin ömrünü uzatmayı hedefler.

Ziyaretçilerimiz, web sitemiz üzerinden kolayca randevu alabilir, sorularını müşteri hizmetleri ekibimize iletebilir ve servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Ayrıca, Tuzla bölgesindeki acil servis ihtiyaçlarınız için hızlı bir şekilde yanınızda olmayı garanti ediyoruz.

Altus Servis Tuzla İletişim:

Teknik Servis Adı: Tuzla Altus Servisi
Konumu:Yayla, İhsan Ekmekçi Sk. No:80, 34944 Tuzla/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 232 29 17
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. Evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinesi yaklaşık 1 haftadır eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp Altus Tuzla Servisini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu giderdiler.

  2. Evimde uzun zamandır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. 1 haftadır bulaşık makinem yıkandıktan sonra eşyalarda koku yapıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da dökmeme rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp Altus Servis Tuzla’yı arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu gidererek mağduriyetimi de giderdiler.

  3. Evleneli daha 3 ay oldu ve beyaz eşyalarımı 2 sene önceden evimizi aldığımızda kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir beyaz eşya ürünüm yok şu an. Altus marka bulaşık makinem geçen gün sorunsuz yıkadığımı düşünmeme rağmen bulaşıklarımı kirli çıkarmaya başladı. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı şekilde çıkartınca Altus Servis Tuzla şubesini aradım ve bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söyleyen ekip 3 gün sonra sorunsuz ve çalışır halde makinemi teslim ettiler.

  4. Evimde oldukça memnuniyetle kullandığım Altus marka AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir kullanmama rağmen bir problem çıkmamıştı fakat dün makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapak bir türlü açılmayınca Altus Servis Tuzla ile iletişime geçtikten hemen sonra servis akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve oldukça makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtaran servis fazlası ile profesyoneldi.

  5. En sevdiğim markalardan biri olan Altus, aynı zamanda servisleri konusunda da oldukça başarılı sayılır. Birkaç hafta önce elektrik süpürgem yandı. Yenisini almak gerekir diye düşündüm fakat kısa süre içerisinde teslim ettiğim Altus servis Tuzla bayisi tamir ederek bana telefon açtılar. Bende şaşırdım. Hemde çok uygun fiyatla işi bitirmişler. Şaşırdım açıkçası.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR