İstanbul

Altus Servis Çekmeköy

Eğer Altus markasına ait buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinenizde bir arıza meydana geldiyse hiç korkmayın. Çünkü işinin ehli olan profesyonel ekibiyle tüm arızaların giderilmesini sağlayan Altus Servis Çekmeköy hizmetinizde.

İstanbul Çekmeköy’de faaliyet gösteren firma, uygun fiyata karşı verdiği kaliteli hizmetle birçok Altus marka beyaz eşya kullanıcısının bir numaralı tercihi durumunda. Bilindiği üzere neredeyse hemen hemen her evde beyaz eşyaları kullanılmakta. Bazen kullanıcı kaynaklı, bazense elektronik aksamında meydana gelen bir hata neticesinde beyaz eşyalar arızalanabilir.

Bu noktada sürekli eğitim halinde ve kendini geliştirmeye açık, vizyoner ekibimiz sayesinde bu arızalar kısa süre içerisinde giderilip müşteriye cihazı teslim edilir. Ayrıca sadece hizmet öncesi değil, sonrasında da gerekli teknik desteği sunuyor ve tamiratını ve parça değişimi yaptığımız cihazlarınıza 1 yıl garanti veriyoruz. Bunun yanı sıra yeni alınmış bir cihazınızın montajı için yine bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri hariç haftanın her günü sizlere kaliteli hizmet vermek için Çekmeköy ilçesinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


FİRMA ADI: Çekmeköy Altus Servisi
ADRES: Çamlık Mh.Şahinbey Cd.Tayyib Sk.No:4
TELEFON: 216 642 06 36
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Yorum

 • Reply
  Bahar

  Altus marka çamaşır makinesini evimde uzun süredir kullanıyorum ve bu zamana kadar bana pek problem çıkarmamıştı. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza meydana gelince Altus Çekmeköy servisine ulaştım ve problemden bahsetmem üzerine 1 saat içinde teknik ekip gelip arızaya baktılar. Gene anlamadığım ısıtma süresinin aşılması ile alakalı bir problem olduğunu söyleyerek 2 saatlik bir tamirin ardından problemimi hallettiler.

 • Reply
  Aynur

  Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm bir marka. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza oluştuğundan dolayı Altus Servis Çekmeköy ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

 • Reply
  Dila

  Çamaşır makinesinin su gider kısmı tıkanmış. Ne yaptımsa açamadım. Bende servisi aradım geldiler. Yüksek fiyat çıkar korkusu yaşıyordum. Ancak Altus servis Çekmeköy ekonomik fiyata yardımcı oldular. Servis hizmeti alacağınız zaman mutlaka bu firmayı tercih edin. Çünkü gelen personel güler yüzlü ve arızalara vakıf. Buda işlemi hızlı yapmasına yardımcı oluyor.

 • Reply
  Ayyüce

  Çamaşır makinem normalde sessiz çalışıyordu. Ancak zaman içerisinde amortisörlerde arızalanma oluştu. Değişmesi gerekiyordu. Altus servis Çekmeköy’den hizmet aldım. Personel gelip değiştirdi. Testide yaptık. Sıkma da bile sessiz çalıştı. Rahatsız etmedi. Firmanın sunduğu hizmet içeriğinden memnun kaldım. Fiyat anlayışları da oldukça ekonomik. Bundan dolayı sizde arızalarınızda tercih edebilirsiniz.

 • Reply
  Feride

  Çamaşır makinemde oluşan sorun için iletişime geçtim. Uzun senelerdir kullandığım makinemin tamir edilemeyeceğini söyleyeceklerini ve yüksek paralar isteyeceklerini düşündüm. Fakat kısa süre içerisinde Altus servis Çekmeköy şubesinden elemanlar geldi ve uygun fiyata makinemi tamir ettiler. Hem de güler yüzleri sayesinde bende etki bıraktılar. Ne kadar teşekkür etsem az.

 • Reply
  Duygu

  2 yaşında çok yaramaz bir oğlum var. En sevdiği şeylerden birisi de her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında oturup izlemek. Geçen gün yine bu sayede çamaşır makinesinin karşısında yemeğini yediriyordum ve bir ara mutfağa gittim. Döndüğümde Altus marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmişti diye düşünüp kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine deaktive olmadı. Bunun üzerine Altus Servis Çekmeköy ekibine durumu bildirdim ve gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR