Altus Servis Çekmeköy

Altus ürünlerinin uzun ömürlü olması için, düzenli bakım ve zamanında müdahale çok önemlidir. İşte tam da bu noktada, siz değerli müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunan Özel Altus Servis Çekmeköy devreye giriyor. Profesyonel ekipleri ve teknik uzmanlarıyla, Altus ürünlerinizin bakımından onarıma kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan bu servis, sizlere sorunsuz bir kullanım vaat ediyor.

Altus Ürünleriniz İçin Kaliteli Bakım

Altus marka beyaz eşyalarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak ve ömürlerini uzatmak için düzenli bakım şarttır. Özel Çekmeköy Altus Servisi, deneyimli teknik ekibi ile bu ihtiyacınıza profesyonel bir çözüm sunuyor. Beyaz eşyalarınızın detaylı bir bakım sürecinden geçirilmesi, olası arızaların önlenmesine yardımcı olur ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Hızlı ve Güvenilir Onarım Hizmetleri

Altus ürünlerinizde bir arıza ile karşılaştığınızda, hemen harekete geçmek önemlidir. Özel Altus Servis Çekmeköy, anında müdahale ederek sorunlarınıza çözüm getirir. Eğitimli teknik ekibimiz, hızlı ve güvenilir onarım hizmetleriyle sizlere zaman kazandırır. Altus marka beyaz eşyalarınızın en kısa sürede tamir edilip size teslim edilmesi için en iyi çabayı gösteriyoruz.

Orijinal Yedek Parça Garantisi

Altus ürünleriniz için ihtiyaç duyulan yedek parçaların orijinal olması, cihazlarınızın uzun ömürlü olması açısından büyük önem taşır. Özel Altus Servis Çekmeköy, kullanılan tüm yedek parçaların orijinal Altus parçaları olduğunu garanti eder. Bu sayede, tamir edilen ürünleriniz ilk günkü performansıyla size geri döner.

Güler Yüzlü ve Profesyonel Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyeti, Özel Altus Servis Çekmeköy’ün öncelikli hedeflerinden biridir. Profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, sizlere en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazır. Sorularınızı yanıtlamaktan ve sorunlarınıza çözüm bulmaktan mutluluk duyuyoruz.

Uygun Fiyatlar, Kaliteli Hizmet

Özel Altus Servis Çekmeköy, kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunma konusundaki kararlılığını sürdürmektedir. Müşteri dostu fiyat politikamız ile bütçenizi zorlamadan Altus ürünleriniz için en iyi bakımı ve onarımı alabilirsiniz.

Altus Servis Çekmeköy


FİRMA ADI:

Çekmeköy Altus Servisi

ADRES:Çamlık, Neşe Sk. 27-13, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul
TELEFON:0216 995 07 90
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

“Altus Servis Çekmeköy” üzerine 6 yorum

  1. Altus marka çamaşır makinesini evimde uzun süredir kullanıyorum ve bu zamana kadar bana pek problem çıkarmamıştı. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza meydana gelince Altus Çekmeköy servisine ulaştım ve problemden bahsetmem üzerine 1 saat içinde teknik ekip gelip arızaya baktılar. Gene anlamadığım ısıtma süresinin aşılması ile alakalı bir problem olduğunu söyleyerek 2 saatlik bir tamirin ardından problemimi hallettiler.

  2. Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm bir marka. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza oluştuğundan dolayı Altus Servis Çekmeköy ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

  3. Çamaşır makinesinin su gider kısmı tıkanmış. Ne yaptımsa açamadım. Bende servisi aradım geldiler. Yüksek fiyat çıkar korkusu yaşıyordum. Ancak Altus servis Çekmeköy ekonomik fiyata yardımcı oldular. Servis hizmeti alacağınız zaman mutlaka bu firmayı tercih edin. Çünkü gelen personel güler yüzlü ve arızalara vakıf. Buda işlemi hızlı yapmasına yardımcı oluyor.

  4. Çamaşır makinem normalde sessiz çalışıyordu. Ancak zaman içerisinde amortisörlerde arızalanma oluştu. Değişmesi gerekiyordu. Altus servis Çekmeköy’den hizmet aldım. Personel gelip değiştirdi. Testide yaptık. Sıkma da bile sessiz çalıştı. Rahatsız etmedi. Firmanın sunduğu hizmet içeriğinden memnun kaldım. Fiyat anlayışları da oldukça ekonomik. Bundan dolayı sizde arızalarınızda tercih edebilirsiniz.

  5. Çamaşır makinemde oluşan sorun için iletişime geçtim. Uzun senelerdir kullandığım makinemin tamir edilemeyeceğini söyleyeceklerini ve yüksek paralar isteyeceklerini düşündüm. Fakat kısa süre içerisinde Altus servis Çekmeköy şubesinden elemanlar geldi ve uygun fiyata makinemi tamir ettiler. Hem de güler yüzleri sayesinde bende etki bıraktılar. Ne kadar teşekkür etsem az.

  6. 2 yaşında çok yaramaz bir oğlum var. En sevdiği şeylerden birisi de her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında oturup izlemek. Geçen gün yine bu sayede çamaşır makinesinin karşısında yemeğini yediriyordum ve bir ara mutfağa gittim. Döndüğümde Altus marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmişti diye düşünüp kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine deaktive olmadı. Bunun üzerine Altus Servis Çekmeköy ekibine durumu bildirdim ve gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR