Altus Servis Çekmeköy

Altus Servis Çekmeköy, uzman teknisyen kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile Çekmeköy ve çevresindeki müşterilerine dayanıklı ev aletleri konusunda profesyonel destek sunmaktadır. Her türlü Altus marka beyaz eşya, kombi ve klima arızalarınızda hızlı ve güvenilir çözümler üreten firma, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir.

Altus Servis Çekmeköy

Altus Servis Çekmeköy, alanında uzmanlaşmış teknisyenleri ile arıza tespitinden onarımına kadar tüm süreçleri titizlikle yürütmektedir. Gelişmiş teknolojiyi kullanarak yaptığı hızlı ve etkili müdahaleler ile ev aletlerinizin ömrünü uzatmayı ve maksimum verimlilikte çalışmasını sağlamayı amaçlar. Ayrıca, müşterilerine sunduğu düzenli bakım hizmetleri ile olası arızaların önüne geçmekte ve cihazlarınızın daha uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmasına katkıda bulunmaktadır.

Altus Servis Çekmeköy, güvenilir ve zamanında servis anlayışı ile bilinirken, her türlü soru ve sorununuzda 7/24 ulaşılabilir olmasıyla da dikkat çekmektedir. Çekmeköy ve çevresinde kaliteli ve güvenilir teknik servis arayışında olan herkes için ideal bir tercihtir.

Altus Servis Çekmeköy İletişim:

FİRMA ADI:Çekmeköy Altus Servisi
ADRES:Çamlık, Neşe Sk. 27-13, 34782 Dudullu Osb/Çekmeköy/İstanbul
TELEFON:0216 995 07 90
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Comments

  1. Altus marka çamaşır makinesini evimde uzun süredir kullanıyorum ve bu zamana kadar bana pek problem çıkarmamıştı. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza meydana gelince Altus Çekmeköy servisine ulaştım ve problemden bahsetmem üzerine 1 saat içinde teknik ekip gelip arızaya baktılar. Gene anlamadığım ısıtma süresinin aşılması ile alakalı bir problem olduğunu söyleyerek 2 saatlik bir tamirin ardından problemimi hallettiler.

  2. Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm bir marka. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza oluştuğundan dolayı Altus Servis Çekmeköy ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

  3. Çamaşır makinesinin su gider kısmı tıkanmış. Ne yaptımsa açamadım. Bende servisi aradım geldiler. Yüksek fiyat çıkar korkusu yaşıyordum. Ancak Altus servis Çekmeköy ekonomik fiyata yardımcı oldular. Servis hizmeti alacağınız zaman mutlaka bu firmayı tercih edin. Çünkü gelen personel güler yüzlü ve arızalara vakıf. Buda işlemi hızlı yapmasına yardımcı oluyor.

  4. Çamaşır makinem normalde sessiz çalışıyordu. Ancak zaman içerisinde amortisörlerde arızalanma oluştu. Değişmesi gerekiyordu. Altus servis Çekmeköy’den hizmet aldım. Personel gelip değiştirdi. Testide yaptık. Sıkma da bile sessiz çalıştı. Rahatsız etmedi. Firmanın sunduğu hizmet içeriğinden memnun kaldım. Fiyat anlayışları da oldukça ekonomik. Bundan dolayı sizde arızalarınızda tercih edebilirsiniz.

  5. Çamaşır makinemde oluşan sorun için iletişime geçtim. Uzun senelerdir kullandığım makinemin tamir edilemeyeceğini söyleyeceklerini ve yüksek paralar isteyeceklerini düşündüm. Fakat kısa süre içerisinde Altus servis Çekmeköy şubesinden elemanlar geldi ve uygun fiyata makinemi tamir ettiler. Hem de güler yüzleri sayesinde bende etki bıraktılar. Ne kadar teşekkür etsem az.

  6. 2 yaşında çok yaramaz bir oğlum var. En sevdiği şeylerden birisi de her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında oturup izlemek. Geçen gün yine bu sayede çamaşır makinesinin karşısında yemeğini yediriyordum ve bir ara mutfağa gittim. Döndüğümde Altus marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmişti diye düşünüp kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine deaktive olmadı. Bunun üzerine Altus Servis Çekmeköy ekibine durumu bildirdim ve gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR