İstanbul

Altus Servis Ataşehir

Altus Servis Ataşehir siz değerli müşterilere güvenli ve hızlı bir şekilde buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi onarımında hizmet vermektedir. Oldukça tecrübeli ve profesyonel bir ekibe sahip olan firma İstanbul’un Ataşehir ilçesinde siz değerli müşterilerini bekliyor.

Bunun yanında uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetini ilke olarak edinmesinden ötürü bölgede parmakla gösterilen firmalarında başında geliyor. Titizliği ve tamiratlardaki yüksek başarı oranının yanı sıra sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmekte ve bu konuda da rakipsiz olduğunu kanıtlar.

Beyaz eşyalar birer elektronik eşyalardır. Her elektronik eşyaların bir arıza yapabilme ihtimali ve bu cihazların yenisini almanın maliyeti göz önüne alındığında teknik servislerin önemi bir kez daha ortaya çıkar. Bundan dolayı hem uygun fiyat politikası hem hizmet öncesi ve hizmet sonrası teknik desteğiyle siz de bozulan beyaz eşyalarınızın onarımı ya da montajı için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günü hariç haftanın tüm günü siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


FİRMA ADI: Ataşehir Altus Servisi
ADRES: Kayışdağı Cad Katip Ahmet Sk. No:11
TELEFON: 216 574 31 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Meltem

  Evimde kullandığım Altus marka AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Fakat dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadım. Altus Ataşehir Servisine tavsiye üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

 • Selen

  Evimde oldukça memnuniyetle kullandığım Altus marka AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir kullanırken bir problem çıkmamasına rağmen dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapak bir türlü açılmayınca Altus Servis Ataşehir ile iletişime geçtikten hemen sonra servis akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve oldukça makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtaran servis fazlası ile profesyoneldi.

 • Suzan

  Çamaşır makinem için servis hizmeti almak istedim. Bazı arızaları vardı. Birçok servis geldi ama ilgili arızayı gideremediler. Bu konuda çok mağduriyet yaşadım. Bir arkadaşım Altus servis Ataşehir’i ara dedi. Aradım. Arızayı gelen personele anlattım. Adamlar kısa sürede arızayı giderdiler. Bu kadar arızalara vakıf bir firma daha görmedim.

 • Ezgi

  Buzdolabımızın kapıları kapanmıyor. Açık kaldığı için de donma yapmıyor. Dondurucu bölümü de aynı şekilde. Altus servis Ataşehir bana bu konuda yardımcı oldu. Arızanın kapı contalarından olduğunu söyledi. Arıza kaydı oluşturduk. Gelen personel güler yüzlü kişilerdi. Gerekli analizi ve testi yaptılar. Ayrıca bir sorun oluştuğunda hemen aramamı söylediler.

 • Nilay

  En sevdiğim markalardan biri olan Altus, hem servisleri hem de uzun süre dayanıklılığı sayesinde tercih ettiğim ürünlerden biri. Özellikle evime yakın olması sebebi ile tercih etmiş olduğum Altus servis Ataşehir şubesi tüm çalışanları ile birlikte iş çözme odaklı çalışıyor. Günümüzde para verine hizmet odaklı çalışanlar oldukça az maalesef.

 • Nurten

  Bulaşık makinesi çok sesli çalışıyordu. Çok bulaşık da yüklemiyorum. Ama neden kaynaklı olduğunu bulamadım. Ayak kısımlarını da sabitlemiştim. Bu konuda Altus servis Ataşehir bana yardımcı oldu. Makinemi incelediler bakımlarını yaptılar. Gider kısımlarını temizlediler. Fiyatları da oldukça uygun geldi. Firmanın hizmetlerini çok beğendim. Personel her soruma titizlikle cevap verdi.

 • Ayşe

  Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm bir marka. Ayrıca bulaşık makinem de bu zamana kadar hiç arıza çıkarmamıştı ki geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza oluştuğundan dolayı Altus Servis Ataşehir ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

 • Sevda

  Çamaşır makinemden oldukça memnunum. Ancak bu ara deterjanı almıyor. Elimle itmek zorunda kalıyordum. Buda beni yoruyordu. Altus servis Ataşehir’i arayıp konu hakkında bilgi verdim. Gelen personel arızanın neden kaynaklı olduğunu açıkladı ve arızayı hemen gideri. Karşılığında da ekonomik bir ücret ödedim. Servis hizmeti alacaksanız bu tarz kurumsal firmaları seçin.

 • Özel Altus Servis Merkezi Firması – ModaFikir.Com – Moda Fikirleri, Kombin Önerileri

  […] hizmeti aramaya başladım. İnternet bu konuda en büyük yardımcım ve bana ilk sırada özel Altus Servis Ataşehir firmasını önerdi. Altus özel servis firması Altus’un tüm markaları için ilk sıralarda […]

 • Servis Sektörünün Amiral Gemileri: Özel Altus Servisleri - BİRİKTİRDİKLERİM

  […] çıkıyor ve artık ürünlerimiz de bu sektör sayesinde daha kusuruz bir hal alıyor. Özel Altus Servis Ataşehir şeklinde bir arama yaparsanız eğer Altus markasının bu konuda en iyi adreslerden bir tanesi […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR