Altus Servis Ataşehir

Altus Servis Ataşehir, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde kaliteli ve güvenilir beyaz eşya tamir hizmetleri sunan önde gelen bir servis sağlayıcıdır. Profesyonel ekibimiz, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, kombi ve klima sistemleri dahil olmak üzere geniş bir yelpazede ev aletlerinin bakım ve onarımında uzmanlaşmıştır. Müşteri memnuniyetini öncelik edinen Altus Servis, hızlı ve etkili çözümler sunarak ev aletlerinizin ömrünü uzatmayı hedefler.

Altus Servis Ataşehir

Altus Servis Ataşehir, sahip olduğu yılların tecrübesi ve alanında uzman teknisyen kadrosu ile her türlü arızayı kısa sürede ve başarıyla çözmekte, müşterilerine gün içerisinde servis garantisi sunmaktadır. Ayrıca, tüm hizmetlerimizde kullanılan yedek parçalar orijinal ve garantilidir, bu sayede aldığınız hizmetin kalitesinden emin olabilirsiniz.

Biz, Altus Servis Ataşehir olarak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek en güncel tamir tekniklerini uygulamakta ve böylece siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kılmayı amaçlamaktayız. İhtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakın olan Altus Servis, Ataşehir ve çevre bölgelerdeki tüm beyaz eşya tamir ihtiyaçlarınız için en doğru adresinizdir. Yüksek standartlardaki servisimizle tanışmak için bizimle iletişime geçin ve ayrıcalıklı hizmetlerimizin keyfini çıkarın.

Altus Servis Ataşehir İletişim:

FİRMA ADI:Ataşehir Altus Servisi
ADRES:Kayışdağı Cad Katip Ahmet Sk. No:11
TELEFON:216 574 31 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

8 Comments

  1. Evimde kullandığım Altus marka AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir severek ve memnuniyetle kullanıyordum. Fakat dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapağı bir türlü açamadım. Altus Ataşehir Servisine tavsiye üzerine ulaştığımda akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtardılar.

  2. Evimde oldukça memnuniyetle kullandığım Altus marka AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir kullanırken bir problem çıkmamasına rağmen dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapak bir türlü açılmayınca Altus Servis Ataşehir ile iletişime geçtikten hemen sonra servis akşam üstü gelip problemimi çözdüler ve oldukça makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtaran servis fazlası ile profesyoneldi.

  3. Çamaşır makinem için servis hizmeti almak istedim. Bazı arızaları vardı. Birçok servis geldi ama ilgili arızayı gideremediler. Bu konuda çok mağduriyet yaşadım. Bir arkadaşım Altus servis Ataşehir’i ara dedi. Aradım. Arızayı gelen personele anlattım. Adamlar kısa sürede arızayı giderdiler. Bu kadar arızalara vakıf bir firma daha görmedim.

  4. Buzdolabımızın kapıları kapanmıyor. Açık kaldığı için de donma yapmıyor. Dondurucu bölümü de aynı şekilde. Altus servis Ataşehir bana bu konuda yardımcı oldu. Arızanın kapı contalarından olduğunu söyledi. Arıza kaydı oluşturduk. Gelen personel güler yüzlü kişilerdi. Gerekli analizi ve testi yaptılar. Ayrıca bir sorun oluştuğunda hemen aramamı söylediler.

  5. En sevdiğim markalardan biri olan Altus, hem servisleri hem de uzun süre dayanıklılığı sayesinde tercih ettiğim ürünlerden biri. Özellikle evime yakın olması sebebi ile tercih etmiş olduğum Altus servis Ataşehir şubesi tüm çalışanları ile birlikte iş çözme odaklı çalışıyor. Günümüzde para verine hizmet odaklı çalışanlar oldukça az maalesef.

  6. Bulaşık makinesi çok sesli çalışıyordu. Çok bulaşık da yüklemiyorum. Ama neden kaynaklı olduğunu bulamadım. Ayak kısımlarını da sabitlemiştim. Bu konuda Altus servis Ataşehir bana yardımcı oldu. Makinemi incelediler bakımlarını yaptılar. Gider kısımlarını temizlediler. Fiyatları da oldukça uygun geldi. Firmanın hizmetlerini çok beğendim. Personel her soruma titizlikle cevap verdi.

  7. Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm bir marka. Ayrıca bulaşık makinem de bu zamana kadar hiç arıza çıkarmamıştı ki geçen gün arka arkaya yıkama yaptığım için olduğunu düşündüğüm bir arıza oluştuğundan dolayı Altus Servis Ataşehir ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

  8. Çamaşır makinemden oldukça memnunum. Ancak bu ara deterjanı almıyor. Elimle itmek zorunda kalıyordum. Buda beni yoruyordu. Altus servis Ataşehir’i arayıp konu hakkında bilgi verdim. Gelen personel arızanın neden kaynaklı olduğunu açıkladı ve arızayı hemen gideri. Karşılığında da ekonomik bir ücret ödedim. Servis hizmeti alacaksanız bu tarz kurumsal firmaları seçin.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR