Altus Servis Bahçelievler

Altus Servis Bahçelievler, İstanbul’un en güvenilir teknik servis sağlayıcılarından biri olarak öne çıkmaktadır. Bahçelievler ve çevresindeki müşterilerine kaliteli, hızlı ve güvenilir tamir hizmetleri sunan Altus Servis, beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. Altus markalı ürünler başta olmak üzere, çeşitli marka ve modellerdeki çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, kombi ve klima sistemleri için profesyonel destek sağlar.

Altus Servis Bahçelievler

Firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflerken, tamir ve bakım hizmetlerini en modern teknolojilerle sunmaktadır. Alanında uzman teknisyen kadrosu ile her türlü arızanın üstesinden gelmekte olan Altus Servis, aynı zamanda uygun fiyatlı çözümler sunarak ekonomik avantajlar sağlamaktadır. Bahçelievler’de yaşayanlar için bir telefon kadar yakın olan bu servis, arızalarınızda hızlı ve etkili çözümler üretmek için burada.

Siz de Altus markalı veya diğer markalara ait cihazlarınızda meydana gelen her türlü arızada, Altus Servis Bahçelievler’in profesyonel ve güvenilir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden Altus Servis, ev ve iş yerlerinizdeki teknolojik sorunları minimum sürede çözüme kavuşturur.

Altus Servis Bahçelievler İletişim:

FİRMA ADI:Bahçelievler Altus Servisi
ADRES:YENİBOSNA ÇOBANÇEŞME SAN CAD SPOTÇULAR ÇARŞISI NO:54
TELEFON:212 551 16 99
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

One comment

  1. Bir kız yurdunda yönetici olarak çalışıyorum. Kızların fazlalığı ve sürekli makinenin çalışması sebebi ile makine önce çalışırken takır tukur sesler çıkartmaya başladı arkasından da yıkamaya atılan çamaşırların çoğunun delik olduğunu fark ettik. Altus Bahçelievler servisini arayıp problemimizin önem ve aciliyetini belirttikten 2 saat sonra hemen gelip kazan ile alakalı problemi çözerek öğrencileri mağduriyetten kurtardılar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR