Altus Servis Bakırköy

Altus marka beyaz eşyalarınız için en iyi servis deneyimini yaşamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Peki, neden bizi tercih etmelisiniz?

Altus Servis Bakırköy Neden Tercih Edilmeli?

Profesyonellik ve Tecrübe

Altus Servis Bakırköy olarak, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle öne çıkıyoruz. Eğitimli ve uzman teknik ekibimiz, her türlü arıza ve sorunu çözmek konusunda uzmanlaşmıştır. Beyaz eşyalarınızı teslim ettiğinizde, onları güvenilir ellere bıraktığınızdan emin olabilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Çözümler

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir ve bu nedenle sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Altus Servis Bakırköy ekibi, hızlı ve etkili çözümler sunarak beyaz eşyalarınızın en kısa sürede kullanıma hazır olmasını sağlar.

Orijinal Yedek Parçalar

Beyaz eşyalarınızın onarımında kullanılan parçaların kalitesi çok önemlidir. Biz, sadece orijinal yedek parçalar kullanarak cihazlarınızın ömrünü uzatmayı ve en yüksek performansı elde etmeyi amaçlıyoruz.

Servis Hizmetlerimiz

Altus Servis Bakırköy olarak, geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktan gurur duyuyoruz. İşte bazı hizmetlerimiz:

1. Altus Buzdolabı Servisi

Altus marka buzdolaplarınızda yaşanan her türlü arıza için uzman teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Soğutma sorunları, ses problemleri veya kapı contası değişimi, bizim işimiz.

2. Altus Çamaşır Makinesi Onarımı

Çamaşır makinenizde meydana gelen arızaları profesyonel ekibimizle hızlıca çözüyoruz. Program sorunları, su akıntıları veya tambur problemleri için bize güvenebilirsiniz.

3. Altus Bulaşık Makinesi Tamiri

Bulaşık makinelerinizde oluşan her türlü arıza için en uygun çözümü sunuyoruz. Altus Servis Bakırköy olarak, bulaşık makinelerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız.

Nasıl Randevu Alabilirsiniz?

Altus Servis Bakırköy’e ulaşmak oldukça kolay. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.


Altus Servis Bakırköy İletişim:

FİRMA ADI:Bakırköy Altus Servisi
ADRES:Kartaltepe Mah.Behire Sok.No:11 BAKIRKÖY / İSTANBUL
TELEFON:212 571 58 42
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. 2 yaşında hiç yerinde durmayan bir oğlum var. Her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durup izlemeyi çok seviyor. Geçen gün yine bu sayede yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Altus marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidinin aktifleşebileceğini düşündüm. Ama kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine deaktive olmadı. Altus Bakırköy servisi gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

  2. 2 yaşında hiç durmayan ve sürekli yaramazlık yapan bir oğlum var. En sevdiği şeylerden birisi de her çocuk gibi çamaşır makinesi çalışırken karşısında durum izlemek. Geçen gün yine bu sayede çamaşır makinesinin karşısında yemeğini yedirirken bir ara mutfağa gittim ve döndüğümde Altus marka çamaşır makinemin kilitlendiğini ve programın durduğunu gördüm. Tuşlara basmış ve bu yüzden de çocuk kilidi aktifleşmişti. Kullanma talimatında yazanları uyguladığımda kilit yine deaktive olmadı. Bunun üzerine Altus Servis Bakırköye durumu bildirdim ve gün içinde gelip kilidi açtılar ve çamaşırlarımın mahvolmasını engellediler.

  3. Kısa süre önce markanın ütüsünü aldım. Ütü istediğim gibi performans sağlamıyordu. Altus servis Bakırköy şubesine giderek bilgi verdim. Yenisi ile değiştirerek memnuniyet sağladılar. Genellikle bu tarz durumlarda kullanıcı hatası diyerek suçu sizin üzerinize atmaya çalışırlar fakat bu marka bu konuda kendini geliştirmiş durumda. Hızlı hizmet için teşekkürler.

  4. Çok uzun yıllardır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. Bir önceki buzdolabım da bozulduğunda yedek parçasını hangi servise sorduğumda bulamamıştım. Bu yüzden tekrar bozulmasın diye gözüm gibi baktığım makinem koku yapmaya başladıktan sonra internetten yaptığım araştırma sonucu gene parça değişimi gerektiğini fark edince Altus Servis Bakırköy şubesi ile iletişime geçtim ve ekip ertesi gün hemen gelerek makinemin yedek parça değişim işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirdi.

  5. Evimde uzun zamandır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. 1 haftadır bulaşık makinem yıkandıktan sonra eşyalar kokmuş bir şekilde makineden çıkıyor. Başta deterjanın yetersiz kalabileceğini düşünüp deterjanı arttırdıktan sonra çamaşır suyu da döktüm ve buna rağmen koku geçmedi. Teknik bir arıza olabileceğini düşünüp Altus Servis Bakırköy ekibini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip sorunu yerinde ve anında çözerek kokuyu gidererek mağduriyetimi de giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR