Altus Servis Beşiktaş

Altus, beyaz eşya sektöründe güvenilir bir marka olarak bilinir. Sunduğu yüksek kaliteli ürünlerle birlikte, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmış bir servis ağı sunar. Özellikle Beşiktaş bölgesinde yaşayanlar için, Altus Servis Beşiktaş hizmetleri, beyaz eşya sorunlarına anında ve etkili çözümler sunar.

Neden Altus Servis Beşiktaş?

Profesyonellik ve Deneyim

Altus Servis Beşiktaş, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel ekibi ile öne çıkar. Beyaz eşyalarınızın bakımı, onarımı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz, sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için en yeni teknolojileri kullanır.

Hızlı Çözümler, Hızlı Servis

Beşiktaş bölgesinde, Altus Servis hızlı ve etkili çözümleri ile bilinir. Müşterilerimizin zamanını en iyi şekilde değerlendirmek için, çağrı merkezimiz anında yanıt verir ve servis taleplerini en kısa sürede yerine getirir. Zamanınız bizim için önemlidir, bu nedenle Altus Servis Beşiktaş, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunar.

Orjinal Yedek Parça Garantisi

Altus Servis Beşiktaş, yaptığı her işte kaliteyi ön planda tutar. Kullandığımız yedek parçalar, orijinal Altus ürünleridir ve garanti kapsamındadır. Bu, müşterilerimize uzun ömürlü ve güvenilir çözümler sunmamıza olanak tanır.


Altus Servis Beşiktaş İletişim:

FİRMA ADI:Beşiktaş Altus Servisi
ADRES:Sanayi Mah. Sultan Selim Cd.No:159 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL
TELEFON:212 284 02 02
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Özel Altus Servis Beşiktaş’ın Hizmetleri

Altus Servis Beşiktaş, geniş bir hizmet yelpazesi sunar, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretir. İşte sunulan bazı temel hizmetler:

1. Altus Beyaz Eşya Onarımı

Altus Servis Beşiktaş, bozulan veya arızalanan beyaz eşyalarınızı hızlı bir şekilde onarır. Deneyimli teknisyenlerimiz, her marka ve modeldeki cihazları inceleyerek sorunları tespit eder ve kısa sürede çözüm sunar.

2. Altus Beyaz Eşya Bakımı

Beyaz eşyalarınızın düzenli bakımı, ömrünü uzatmanın en etkili yollarından biridir. Altus Servis Beşiktaş, periyodik bakım hizmetleri sunarak cihazlarınızın performansını optimize eder ve olası arızaları önler.

5 Comments

  1. Evlenmeden önce çalıştığım için genellikle giysilerimi annem yıkardı ve çoraplarımın teki kayboluyor diye sürekli anneme kızardım. Evlenip çocuk sahibi oldum ve geçenlerde uzun zamandır severek kullandığım Altus marka çamaşır makinemde yıkanan çamaşırların deterjanlı ve yıkanmamış halde çıktığını görünce Altus Beşiktaş Servisini arayıp soruna bakmaları için çağırdım. Gelen ekip makineden birkaç tane çorap teki çıkarınca sorunun çamaşır sıkışmasından dolayı olduğunu anladık. Eğer kaybolan çoraplarınızı bulamıyorsanız makinenize bakın derim.

  2. Yaklaşık 1 haftadır Altus marka bulaşık makinem çalışırken çok fazla ses çıkarmaya başladı. Bunun üzerine Altus Servis Beşiktaş şubesini aramam üzerine 3 gün beklettikten sonra gelen ekip makinenin içerisindeki pervanede problem olduğunu söyledi. Parçası değişen pervanenin hala ses çıkarması üzerine tekrar servisi aramak istemediğim için başka servis arıyorum. Parça değişimine verdiğimiz paradan da olduk. Bu servisi kesinlikle önermiyorum.

  3. Akşam kayınvalidemleri yemeğe alacaktım. O gün fırınımı bir türlü çalıştıramadım. Rezil olmak vardı sonunda. Ne yapacağımı şaşırmıştım. Hemen internetten Altus servis Beşiktaş şubesinin telefonuna ulaştım ve durumu anlattım. Çok kısa sürede geldiler ve sorunu çözdüler. Fiyat olarak her şeyi vermeye hazırdım fakat garanti kapsamında olduğunu söyleyerek herhangi bir ücret almadılar. Harikasınız ne denir ki. Hayatımı kurtardınız.

  4. Alalı 2 sene olan ve garantisi dolan Altus marka bulaşık makinemin su tahliye kısmının arıza yaptığını arıza belirtilerini internete yazarak anladım ve hangi teknik servisi çağırdıysam hepsi birbirinden farklı problem söyleyerek problemimi tamir etmelerine rağmen çözemediler. Tüm bunların sonunda son çare başvurduğum Altus Servis Beşiktaş şubesi gelip makinemin problemini yerinde tamir ederek çözdüler ve beni bugünlerde bulaşık makinesi sıkıntısı çekmekten kurtardılar.

  5. Evlenmemin üzerinden 5 sene geçti ve evlenirken tüm beyaz eşyalarımı Altus markasından almıştım. Severek ve memnuniyetle kullandığım beyaz eşyalarımın içerisinden bulaşık makinemin düğmesi kırılarak kullanılamaz hale gelince Altus Servis Beşiktaş ile iletişime geçip problemimden bahsedince uzun zamandır aradığım düğmeye ait yedek parçayı ertesi gün bulup getirerek makinemi yerinde ve sorunsuz bir şekilde tamir ettiler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR