Altus Servis Beykoz

Evinizdeki Altus cihazları, zaman içinde bakım ve onarım ihtiyaçları ortaya çıkarabilir. İşte tam da bu noktada, özel Altus servis hizmetleri devreye girer.

Neden Özel Altus Servis Beykoz?

Altus ürünlerinizin bakımını ve onarımını profesyonellere bırakmanın önemini bilmek, cihazlarınızın ömrünü uzatmanın ve en iyi performansı elde etmenin anahtarıdır. Özel Altus Servis Beykoz olarak, size en kaliteli hizmeti sunma taahhüdümüzü taşıyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Altus Onarım Hizmetleri

Altus cihazlarınız arızalandığında, hızlı bir şekilde müdahale edilmesi önemlidir. Özel Altus Servis Beykoz olarak, uzman teknisyenlerimizle hızlı ve güvenilir onarım hizmetleri sunuyoruz. Cihazlarınızı bize teslim ettiğinizde, kısa sürede sorunları tespit edip çözerek size teslim ediyoruz.

Altus Parça Değişimi

Cihazınızda bir parça değişimi gerekiyorsa, endişelenmeyin. Özel Altus Servis Beykoz bünyesinde bulunan orijinal Altus yedek parçaları ile cihazlarınıza en uygun ve kaliteli parçaları kullanarak değişim yapıyoruz.

Deneyimli ve Profesyonel Teknisyenler

Özel Altus Servis Beykoz, deneyimli ve eğitimli teknisyenleriyle öne çıkar. Cihazlarınızı teslim ettiğinizde, uzman ekibimiz en son teknolojiyi kullanarak sorunları giderir ve cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturur.

Altus Servis Beykoz İletişim:


FİRMA ADI:Beykoz Altus Servisi
ADRES:ÇİĞDEM MAH.KATIRCI YOLU NO: 102 PAŞABAHÇE BEYKOZ / İSTANBUL
TELEFON:216 413 37 55
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Altus cihazlarınızın bakımı ve onarımı konusunda neden bizi tercih etmelisiniz? İşte size sunduğumuz avantajlar:

1. Hızlı Çözüm

Özel Altus Servis Beykoz olarak, çağrılarınıza hızla cevap veriyor ve cihazlarınızın sorunlarını en kısa sürede çözüyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz ve işimizi hızlı bir şekilde tamamlamak için buradayız.

2. Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. Güvenilir ve şeffaf hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi deneyimi sunuyoruz. Her adımda sizinle iletişimde kalarak, onarım sürecini şeffaf bir şekilde yönetiyoruz.

3. Uygun Fiyatlar

Kaliteli servis hizmeti alırken bütçenizi zorlamak istemiyorsanız, Özel Altus Servis Beykoz’u tercih etmelisiniz. Uygun fiyatlarımız ile yüksek kaliteyi bir arada bulacaksınız.

5 Comments

  1. Beyaz eşyalar çocuklu ev hanımları için günün her saatinde birini kullanmasından ötürü bulunmaz bir nimet. 2 gün önce Altus marka çamaşır makinemi uzun programda çalıştırarak temizlik yapmaya başladım ve temizlik bittiğinde ise makinenin kendiliğinden programı durduğunu ve çamaşırları yıkamadığını fark ettim. Üzerinde ise bir simge yanıp sönüyordu ve internetten baktığımda basınç sensörünün arızalanmış olabileceğini düşününce evimin yakınındaki Altus Servis Beykoz şubesini arayıp ulaştım. Servis 2 saat içerisinde gelip gerçekten de sensörün arıza yaptığını söyleyip makinemi yerinde tamir ettiler.

  2. Buzdolabının motor kısmında arıza vardı. Bir parçanın değişmesi gerektiğini söylediler. Ama fiyatı yüksek söylediler. Bende Altus servis Beykoz’u aradım. Arıza kaydı yaptılar. Gelen personel arıza tespiti yaptılar. Ve kısa sürede arızayı tamamladılar. Fiyat konusunda da çok yardımcı oldular. İlk defa bir servisten memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  3. Uzun samandır severek kullandığım markalardan biri olan bu firma, hem Altus servis Beykoz şubesi sayesinde hem de verdikleri eğitimler sayesinde benimde takdirimi kazandı. Çamaşır makinemde oluşan bir sorun için iletişime geçtiğim şube kısa süre içerisinde hızlı şekilde sorunumu çözdü aynı zamanda uygun bir fiyata yaparak beklentilerimin üstüne çıktılar. Tebrikler.

  4. Buzdolabımın üst kısmı iyi soğutuyor. Ancak alt kısmı soğutmasına rağmen yeterli gelmiyordu. Ayarlarını da arttırdım ancak olmadı. Altus servis Beykoz bu konuda gerçekten uzman bir firma. Evime gelip gerekli arıza tespitini yaptılar. Neden kaynaklı olduğunu anlattılar. Fiyat açısından da ekonomik bir tutar istediler. Ben gerçekten memnun oldum.

  5. Evimde oldukça memnuniyetle kullandığım Altus markasına ait AL 9100 A++++ model çamaşır makinemi uzun süredir kullanırken bir problem çıkmıyordu. Fakat dün sabah makineyi kullanırken tam sıkma anında birden suyu boşaltmadı ve kapağı kitlendi. Resetlememe rağmen kapak bir türlü açılmayınca Altus Servis Beykoz ile iletişime geçtikten hemen sonra servis akşam üstü gelip problemimi çözdü. Ayrıca oldukça makul bir fiyata beni yeni çamaşır makinesi alma derdinden kurtaran servis fazlası ile profesyoneldi.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR