Altus Servis Beylikdüzü

Altus cihazlarınız için güvenilir ve deneyimli bir servis arayışında mısınız? Beylikdüzü bölgesindeki Altus Servis Beylikdüzü tam da ihtiyacınız olan yer. Uzman teknisyen kadromuzla, Altus markalı bütün beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın bakım ve onarım hizmetlerini sunuyoruz. Yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerimizle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Altus Servis Beylikdüzü

Altus Servis Beylikdüzü, her türlü arıza ve bakım işlemleri için hızlı ve etkili çözümler sunar. Evinizin konforu ve cihazlarınızın uzun ömürlü olması için gerekli tüm servis hizmetlerini bir arada bulabilirsiniz. Cihazlarınızda meydana gelen her türlü problemi, modern teknikler ve son teknoloji ekipmanlar kullanarak çözüyoruz.

Firmamız, garantili servis hizmetleriyle de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyor. Altus markalı ürünleriniz için orijinal yedek parçalar kullanarak, her türlü tamir ve bakım işlemini üstün hizmet anlayışıyla sunuyoruz. Beylikdüzü ve çevresinde, Altus ürünleriniz için aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi Altus Servis Beylikdüzü’dür. Arıza durumlarında veya düzenli bakım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin, farkımızı yaşayın.

Altus Servis Beylikdüzü İletişim:

FİRMA ADI:Beylikdüzü Altus Servisi
ADRES:Kavaklı, Cihan Sk. No:24, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
TELEFON:0850 668 01 73
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

One comment

  1. Elektronik eşyalar kurtarıcısı olduğu için bozulduklarında, tüm günü temizlikle ve ev işleriyle geçen ev hanımlarının kabusu olabiliyor. Sürekli çamaşır yıkamanın eksik olmadığı evimde geçenlerde Altus marka çamaşır makinem sıkma programını es geçerek yıkamayı bitiriyordu. Ben de Altus Beylikdüzü Servisine ulaşarak gün içinde bakmaları için çağırdım. Filtrenin temizlenmesi gerektiğini söyleyerek 1 saat içinde filtreleri temizleyip arızayı giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR