Altus Servis Beyoğlu

Evinizdeki Altus cihazlarınız arızalandığında, profesyonel bir servis hizmetine ihtiyaç duyarsınız. İşte tam da burada devreye giren Özel Altus Servis Beyoğlu, sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunarak güvenilirliğini kanıtlamaktadır.

Neden Özel Altus Servis Beyoğlu?

  1. Uzman Teknik Ekip: Özel Altus Servis Beyoğlu, deneyimli ve uzman bir teknik ekiple hizmet vermektedir. Her bir teknisyen, Altus marka cihazlar konusunda derinlemesine bilgi sahibidir ve sorunlarınıza en etkili çözümü sunmak için eğitim almıştır.
  2. Orijinal Yedek Parça Kullanımı: Servisimiz, Altus cihazlarınızın onarımında orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Bu, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını ve en iyi performansı sergilemesini sağlar.
  3. Hızlı ve Profesyonel Hizmet: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan servisimiz, çağrılarınıza hızla yanıt verir ve sorunlarınızı en kısa sürede çözmek için gerekli adımları atar. Profesyonellik ve hız, Özel Altus Servis Beyoğlu’nun vazgeçilmez değerlerindendir.

Altus Servis Beyoğlu İletişim:

FİRMA ADI:Beyoğlu Altus Servisi
ADRES:Tomtom Kaptan Mh. Boğazkesen Cad. No:65/F BEYOĞLU / İSTANBUL
TELEFON:212 251 52 52
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Altus Beyoğlu Servisinde Sunulan Hizmetler

Özel Altus Servis Beyoğlu, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına kapsamlı çözümler sağlar.

1. Altus Cihaz Onarımları

Altus marka beyaz eşyalarınızda oluşan arızalar, uzman teknik ekibimiz tarafından hızla giderilir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınızın sorunlarına kesin çözümler sunuyoruz.

2. Periyodik Bakım Hizmetleri

Cihazlarınızın performansını artırmak ve arızaları önlemek adına düzenli bakım önemlidir. Özel Altus Servis Beyoğlu, periyodik bakım hizmetleri ile cihazlarınızın uzun ömürlü olmasına katkı sağlar.

3. Hızlı Teknik Destek

Acil durumlar için 7/24 hızlı teknik destek hizmetimizle her an yanınızdayız. Tek bir telefon ile ulaşabileceğiniz destek ekibimiz, sorunlarınıza anında çözüm bulmak için hazır beklemektedir.

4 Comments

  1. Eşimle ben çalıştığımız için ev işlerine bakan bir yardımcı ile çalışıyorum. Dün kendisi beni arayıp çamaşır makinesinin göstergesinde B harfinin yanıp söndüğünü ve çamaşır makinesinin su almadığını söyledi. Eve gidemeyecektim ve Altus marka çamaşır makinesi kullanmamdan ötürü Altus Beyoğlu servisine ulaştım. Teknik ekip evimin yakınında olduğunu söyleyerek 15 dk sonra gidip düşük bardan kaynaklandığını söylemisler. Tesisatçı çağırsak 5 katı kadar alacağı ücrete problemi halledip ev işlerinin aksamasını engellemisler.

  2. Firmanın kesinlikle en iyi yanı kesintisiz ve düzgün çalışan servislerinin olmasıdır. Uzun zamandır kullandığım çamaşır makinemin bakımı için Altus Servis Beyoğlu şubesini arayarak yardım istedim. Gelip hızlı bir şekilde işlerini halledip gittiler. Uygun bir fiyat ile yapılmış olmasının yanı sıra çalışanların güler yüzlü olmaları sayesinde beklentimin çok üstünde bir hizmet oldu.

  3. Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklarımın yıkanma esnasında da arıza varmış gibi uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de aslında hiçbir problem yokken bozulmasından korktuğum için Altus Servis Beyoğlu ekibi ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

  4. Buzdolabının üst kısmı soğutuyor ancak alt kısmı soğutmuyor. Ayarlarını da yaptım. Test işlemini de yaptım. Ancak alt kısım soğumuyor. Elektriksel bir şey sandım. Çünkü elektrikler gidip geldi ondan sonra olmuştu. Altus servis Beyoğlu arıza kaydı oluşturdum. Uzman servis arızayı tespit edip hemen düzeltti. Çok teşekkür ederim çok güzel bir hizmetti.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR