İstanbul

Altus Servis Beyoğlu

FİRMA ADI: Beyoğlu Altus Servisi
ADRES: Tomtom Kaptan Mh. Boğazkesen Cad. No:65/F 80050
TELEFON: 212 251 52 52
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Özkan

  Eşimle ben çalıştığımız için ev işlerine bakan bir yardımcı ile çalışıyorum. Dün kendisi beni arayıp çamaşır makinesinin göstergesinde B harfinin yanıp söndüğünü ve çamaşır makinesinin su almadığını söyledi. Eve gidemeyecektim ve Altus marka çamaşır makinesi kullanmamdan ötürü Altus Beyoğlu servisine ulaştım. Teknik ekip evimin yakınında olduğunu söyleyerek 15 dk sonra gidip düşük bardan kaynaklandığını söylemisler. Tesisatçı çağırsak 5 katı kadar alacağı ücrete problemi halledip ev işlerinin aksamasını engellemisler.

 • Figen

  Firmanın kesinlikle en iyi yanı kesintisiz ve düzgün çalışan servislerinin olmasıdır. Uzun zamandır kullandığım çamaşır makinemin bakımı için Altus Servis Beyoğlu şubesini arayarak yardım istedim. Gelip hızlı bir şekilde işlerini halledip gittiler. Uygun bir fiyat ile yapılmış olmasının yanı sıra çalışanların güler yüzlü olmaları sayesinde beklentimin çok üstünde bir hizmet oldu.

 • Fatma

  Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklarımın yıkanma esnasında da arıza varmış gibi uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de aslında hiçbir problem yokken bozulmasından korktuğum için Altus Servis Beyoğlu ekibi ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

 • Deniz

  Buzdolabının üst kısmı soğutuyor ancak alt kısmı soğutmuyor. Ayarlarını da yaptım. Test işlemini de yaptım. Ancak alt kısım soğumuyor. Elektriksel bir şey sandım. Çünkü elektrikler gidip geldi ondan sonra olmuştu. Altus servis Beyoğlu arıza kaydı oluşturdum. Uzman servis arızayı tespit edip hemen düzeltti. Çok teşekkür ederim çok güzel bir hizmetti.

 • Altus Özel Servis Hizmeti – Diyetlio.Com – Sağlıklı Yaşam, Beslenme ve Diyet

  […] Altus Servis Beyoğlu firmasından sizler de hizmet almak isterseniz web sitemizden faydalanabilir ve online olarak […]

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR