Altus Servis Fatih

Altus Servis Fatih olarak İstanbul’un merkezinde, Fatih bölgesinde hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize beyaz eşya tamiri konusunda uzman çözümler sunuyoruz. Ürün yelpazemizde çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları, kombi ve klima sistemleri gibi çeşitli beyaz eşyalar bulunmaktadır. Alanında deneyimli teknisyen ekibimizle, her türlü arızanın üstesinden gelmekteyiz.

Altus Servis Fatih

Altus markalı cihazlarınızda meydana gelen her türlü sorunu hızlı ve etkin bir şekilde çözmek için buradayız. Fatih ve çevresindeki müşterilerimize özel, hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınızın bakım ve onarımını yaparak, maksimum verimlilikte çalışmalarını sağlıyoruz. Servisimiz, orijinal yedek parçalar kullanarak, cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturmayı hedeflemektedir.

Güvenilir ve hızlı hizmet anlayışımızla, Altus Servis Fatih olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak belirlemekteyiz. Bizimle iletişime geçerek, beyaz eşya sorunlarınıza profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Altus cihazlarınız için kaliteli ve güvenilir servis arayışında iseniz, doğru adrestesiniz.

Altus Servis Fatih İletişim:

FİRMA ADI:Fatih Altus Servisi
ADRES:Kocamustafapaşa Vidin Cad.No:28/A Fatih / İstanbul
TELEFON:212 532 33 34
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Comments

  1. Elektrikten ve iş yükünden tasarruf etmek için evimde genellikle çamaşırlarımı biriktirerek yıkıyorum. Geçen gün her zamanki programda yıkadığımda Altus marka çamaşır makinemin ekranında program bitince bitti yazısının ardından sürekli ışık yanıp sönmeye başladı. Kapatıp açmama rağmen problem devam etti ve Altus Fatih servisini bakması için çağırdım. Gelen ekip makineye kg açısından çok yükleme yapıldığını makinede problem olmadığını söyledi. Ardından da servis ücreti için çok makul bir ücret aldılar.

  2. Özellikle bu sıralar elektrikten ve iş yükünden tasarruf etmek için evimde genellikle çamaşırlarımı biriktirerek ve geceleri yıkamaya çalışıyorum. Geçen gün her zamanki programda yıkadığımda Altus marka çamaşır makinemin ekranında program bitince bitti yazısının ardından ışığı sürekli yanıp sönmeye başladı. Kapatıp açmayı denememe rağmen problem devam edince Altus Servis Fatih şubesini çağırdım. Gelen ekip makineye kg açısından çok yükleme yapıldığını makinede problem olmadığını söyledi. Ardından da tamir ettiği servis ücreti için çok makul bir ücret alarak sorunumu giderdiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR