Altus Servis Esenler

Esenler’de güvenilir bir tamir hizmeti arıyorsanız, Altus Servis Esenler sizin için doğru adres. Altus marka beyaz eşya ve elektronik cihazlarınız için kaliteli ve hızlı servis hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman teknisyenlerimizle, her türlü tamir, bakım ve montaj işlemlerinizi en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Altus Servis Esenler

Altus Servis Esenler olarak; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima ve kombi gibi ürünlerinizin tüm servis ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Esenler ve çevre bölgelerde hızlı ve güvenilir servis çözümleri için bizi tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini öncelik haline getiren firmamız, sorunlarınıza en etkili çözümleri sunmayı hedeflemektedir.

Ürünlerinizin uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlamak için düzenli bakım hizmetleri de vermekteyiz. Altus Servis Esenler, modern teknolojiyi kullanarak, her türlü arıza ve bakım işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturur. Güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Bizi tercih edin, cihazlarınızı güvenle kullanmaya devam edin.

Altus Servis Esenler İletişim:

FİRMA ADI:Esenler Altus Servisi
ADRES:Fevziçakmak Mah. Atışalanı Cad. No:142/B
TELEFON:0212 64742 14
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

One comment

  1. Elektronik eşyaların harcadığı elektrikten dolayı genellikle bulaşık ve çamaşır makinemi geceleri çalıştırıyorum. Geçen gece yine Altus marka çamaşır makinemi çalıştırıp uyudum ve 1 saat sonra uykumdan uyandıracak bir gürültü çıkarttı. Gidip baktığımda ise makinenin üstünün aşırı ısınmış olduğunu fark ederek hemen fişten çektim. Sabah Altus Esenler servisini aradım ve gün içine randevu verdiler. Akşam üstü gelen ekip makinenin elektriksel problemini hallederek beni yeni makine alma derdinden kurtardılar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR