Altus Servis Kadıköy

Altus markası, uzun yıllardır kaliteli beyaz eşyalarıyla bilinir. Ancak, en kaliteli ürünler bile zamanla bakım ve onarıma ihtiyaç duyar. İşte bu noktada Altus Servis Kadıköy olarak devreye giriyoruz.

Neden Altus Servis Kadıköy?

Altus markasına güvendiyseniz, bu güveni servis hizmetinde de bulmalısınız. İşte size Altus Servis Kadıköy olarak tercih edilmemiz için bazı önemli nedenler:

1. Uzman Teknik Ekip

Altus beyaz eşyalarının karmaşıklığına hakim bir ekibimiz var. Eğitimli ve deneyimli teknik personelimiz, her türlü arıza ve sorunu çözmek için hazır.

2. Hızlı ve Etkili Hizmet

Zamanınız bizim için değerli. Altus Servis Kadıköy olarak, çağrılarınıza hızla cevap veriyor ve sorunları ilk seferde çözüyoruz.

3. Orijinal Yedek Parçalar

Beyaz eşyalarınız için kullanılan yedek parçaların kalitesi önemlidir. Altus Servis Kadıköy olarak, orijinal yedek parçalar kullanarak uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.


Altus Servis Kadıköy İletişim:

Teknik Servis Adı:Kadıköy Altus Servisi
Konumu:Sarayardı Cad. Ata Sk. Orkide Apt. A Blok No:9/82 KADIKÖY / İSTANBUL
Çağrı Merkezi:216 428 65 91
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Altus Servis Kadıköy’ün Sunduğu Hizmetler

Altus Servis Kadıköy olarak, geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Beyaz eşyalarınızla ilgili yaşadığınız her türlü sorun için profesyonel destek alabilirsiniz.

1. Bakım ve Onarım Hizmetleri

Beyaz eşyalarınızın düzenli bakımı, uzun ömürlü kullanımlarını sağlar. Altus Servis Kadıköy olarak, periyodik bakım ve onarımlarınızı titizlikle gerçekleştiriyoruz.

2. Arıza Giderme

Eğer Altus ürünlerinizde herhangi bir arıza yaşıyorsanız, hemen bize ulaşın. Uzman teknik ekibimiz, sorunları hızla teşhis eder ve çözer.

3. Danışmanlık ve Bilgilendirme

Beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü konuda size danışmanlık sağlıyoruz. Kullanım talimatları, enerji tasarrufu ipuçları ve daha fazlası için bizimle iletişime geçin.

“Altus Servis Kadıköy” üzerine 5 yorum

 1. Küçük bir işyerinin yemekhanesinde yemekhane görevlisi olarak çalışıyorum. Geçen hafta yemekhanede kullandığımız Altus marka bulaşık makinesi su almayarak bulaşıkları yıkamamaya başladı. Yakınımızdaki servislerin internetten telefon numarasını bulmak istediğimizde ise Altus Kadıköy servisine ulaştık. Telefonda görüştüğümüz teknik ekip 2 saat içinde öğle yemeğinden önce gelerek problemimizi çözüp bizi öğle saatinde mağdur etmediler.

  Yanıtla
 2. Küçük bir işletmenin yemekhanesinde mutfak ve yemek görevlisiyim. Yemekhanede bir sonraki günün yemeğinin erzaklarını sakladığımız buzdolabı bizim için hayati önem taşıyor. Geçen gün korktuğumuz başımıza geldi ve Altus marka buzdolabımızdan su damlaması ile birlikte soğutma probleminin başladığını fark ettik. İnternetten numaralarını bulduğumuz Altus Servis Kadıköy şubesi yarım saat içerisinde gelerek yemek malzemelerimizin çöp olmasını engelleyerek personelin öğle yemeğini yemesini geciktirmediler.

  Yanıtla
 3. Bulaşık makinem düzenli olarak temiz yıkıyordu. Bu ara tabaklarda kir bırakmaya başladı. Deterjandan sandım. Değiştirdim. Gene aynı sonu. Meğer fıskiyelerinde sorun varmış Fıskiyelerin değişmesi gerekmiş. Epey eski bir model olduğu için zamanla yıprandı. Altus servis Kadıköy bana yardımcı oldu. Fiyat konusunda da çok destek verdiler.

  Yanıtla
 4. Çamaşır makinem banyoda bulunuyor. Durmadan altından su geliyordu. Ben duşakabin delik oradan geliyor sanıyordum. Meğer rezistans oynamış. Ondan dolayı su akıtıyormuş. Altus servis Kadıköy bu konuda bana yardımcı oldu. Gelip yerine taktılar. Denedik su akıtmadı. Firma personeli güler yüzlü ve çok yardım severdi. Beni nasıl kullanmam gerektiği konusunda da aydınlattılar.

  Yanıtla
 5. Yaklaşık 1 haftadır Altus marka bulaşık makinem çalışırken çok fazla ses çıkarmaya başladı. Bunun üzerine Altus Servis Kadıköy şubesini aramam üzerine 3 gün beklettikten sonra gelen ekip makinenin içerisindeki pervanede problem olduğunu söyledi. Parçası değişen pervanenin hala ses çıkarması üzerine tekrar servisi aradım ve tekrar gelen ekip bu sefer ücret talep etmeden problemi giderdiler.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR