İstanbul

Altus Servis Kağıthane

Altus Servis Kağıthane olarak uzun yıllardır siz değerli müşterilerimizin beyaz eşyalarının onarım, montaj ve servis hizmetlerini sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti anlayışını kendisine ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Bilindiği üzere ülkemizde bir elektronik eşya arızalandığında kullanıcılar ellerine bir tornavida ve kontrol kalemi alıp kendileri tamir etmeye kalkar. Ancak bu hem kullanıcı için hem de elektronik eşya için oldukça tehlikelidir. Böyle bir arıza durumunda mutlaka profesyonel teknik servis ekibinden yardım talebinde bulunulmalıdır. Bu doğrultuda taleplerinize uygun hareket ederek beyaz eşyalarınızda yaşanan her türden arızayı önce tespit etmek için adresinize geliyoruz. Daha sonra adresinizde beyaz eşyanıza ait arıza tespitini yapıyoruz.

Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamirini gerçekleştiriyoruz. Ancak büyük bir arıza varsa beyaz eşyanızı kendi yerimize götürüyoruz. Kendi yerimizde tamir ettikten sonra kendimiz adresinize geri getiriyoruz. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Bu hizmete karşı uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Siz de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız Altus marka beyaz eşyalarınız arızalandığında bizi tercih edebilirsiniz.


Teknik Servis Adı: Kağıthane Altus Servisi
Konumu: Merkez Mh. Kemerburgaz Cd. No:26/A
Çağrı Merkezi: 212 295 70 80
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Ceyda

    Evleneli daha 3 ay oldu ve beyaz eşyalarımı 2 sene önceden alıp kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir ürünüm yok şu an. Altus marka bulaşık makinem geçen gün bulaşıkları kirli çıkarmaya başladı. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı çıkarttım. Altus Kağıthane servisini aradım ve bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söylediler. 1 hafta oldu hala aradığımda problemin çözülemediğini söylüyor. Hiç memnun kalmadığım bir servis kendilerine makinemi emanet ettiğim için çok pişmanım

  • Reply
    Suzan

    Evleneli daha 3 ay oldu ve beyaz eşyalarımı evimizi aldığımızda yani 2 sene önceden alıp kurulumunu yaptırdığım için garanti kapsamında hiçbir beyaz eşya ürünüm yok şu an. Altus marka bulaşık makinem geçen gün sorunsuz yıkadığımı düşünmeme rağmen bulaşıklarımı kirli çıkarmaya başladı. Arka arkaya yıkama yapmama rağmen bulaşıkları hep aynı şekilde çıkartınca. Altus Servis Kağıthane şubesini aradım ve bulaşık makinemi götürüp 3 gün içinde getireceklerini söylediler. 1 hafta geçmesine rağmen aradığımda problemin çözülemediğini söylüyor. Hiç memnun kalmadığım bir servis kendilerine makinemi emanet ettiğim için çok pişmanım ve bu servisi kesinlikle önermiyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR