Altus Servis Kartal

Altus Servis Kartal, Kartal ve çevresindeki müşterilere üstün servis kalitesi sunan öncü bir teknik servis sağlayıcısıdır. Uzman ekibimiz, Altus marka beyaz eşya ve elektronik ürünlerin tamir ve bakım konusunda derinlemesine bilgi ve tecrübeye sahiptir. Her türlü buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima arızalarınızda güvenilir çözümler sunuyoruz.

Altus Servis Kartal

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelik haline getiren Altus Servis Kartal, hızlı ve etkili servis garantisiyle tanınır. Arıza bildirimleriniz hızla değerlendirilir ve alanında uzman teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize yönlendirilir. Teknisyenlerimiz, güncel teknolojiyi kullanarak yapılan detaylı arıza tespitleriyle, sorunun kaynağını hızla belirler ve en uygun çözümü uygular.

Altus Servis Kartal olarak, her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Tüm servis süreçlerimizde şeffaflık ve dürüstlükten ödün vermeden, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Bizimle iletişime geçerek kaliteli servisimizin keyfini çıkarın ve Altus cihazlarınızı güvende tutun.

Altus Servis Kartal İletişim:

Teknik Servis Adı:Kartal Altus Servisi
Konumu:HURRIYET MAH. ABDIIPEKCI CAD. NO:23
Çağrı Merkezi:216 377 28 81
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Comments

  1. Evimde kullandığım çamaşır makinesi ve buzdolabım ve bulaşık makinem Altus markasına ait. Geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda Altus Kartal Servisi çamaşır makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Anadolu yakasında Kartal’a yakın başka kullanıp da memnun olduğunuz Altus servisi varsa paylaşır mısınız?

  2. Evlenirken herkes tarafından tavsiye edildiği için tüm beyaz eşyalarım Altus markasına ait. Geçen hafta çamaşır makinem arızalanarak kapağı hiç açılmadı ve zar zor ulaştığım Altus Servis Kartal şubesi gelip sorunu asla çözemedi. Servisleri ne işe yarıyor anlamasam da Anadolu yakasında Kartal yakınında önerdiğiniz başka Altus servisi varsa paylaşabilir misiniz?

  3. Bulaşık makinesinin içerisinde yer alan fıskiyeler belirli bir zaman sonra temizlememeye başladı. Bu durumda tabaklarım hep kirli çıkıyordu. Bende Altus servis Kartal’dan destek aldım. Gelip kontrol ettiler. Arızalı olan bölümü değiştirdiler. Verdikleri hizmet içeriğinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Fiyatı da oldukça uygun yaptılar.

  4. Çamaşır makinemizin askı yayları yerinden çıkmış. Bundan dolayı da çok sesli çalışıyordu. Ben denedim yapamadım. Bu konuda uzman bir servisten destek aldım. Firma yerinden çıkan yayları tekrar yaptı. Sağlamlaştırdı. Ve nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi verdi. Fiyatları da oldukça ekonomikti. Arızanız var ise mutlaka Altus servis Kartal’ı tercih edin.

  5. Altus alırken çok tereddütte kalmıştım. Bozulursa servisler konusunda herkes şikâyetçidir diye. Kısa süre önce davlumbaz’ım bozuldu. İnternetten en yakın Altus servis Kartal şubesine ulaştım. Durumu izah ettim. Gün içinde gelip sorunu çözdüler. Hala garanti altında olduğu için herhangi bir ücrette talep etmediler. Ne kadar teşekkür etsem az. Bu şekilde hizmet vermeleri beni çok mutlu etti.

  6. Geçen gün market alışverişimi yaptıktan hemen sonra yiyecekleri buzdolabına yerleştirdim. İlk başta kapı kapanmayınca iyice ittirdim. 2 saat sonra mutfağa gittiğimde Altus marka buzdolabımın kapağının tekrar kapanmadığını fark ettim. Kendim açık bırakmış olabileceğimi düşündükten sonra uzun uğraşlar sonucu vermeme rağmen kapı yine kapanmadı ve Altus Servis Kartal şubesini arayarak kapakta problem olduğundan bahsettim. Gelen ekip son derece önlemli gelip yerinde buzdolabımın kapağındaki lastik kısmını değiştirerek problemi giderdiler.

Comments are closed.

SERVİS ÇAĞIR