İstanbul

Altus Servis Kartal

İstanbul’un Kartal ilçesinde uzun senelerdir faaliyet gösteren Altus Servis Kartal, arızalanmış buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizi tecrübeli, bilgili ve profesyonel ekibiyle kısa süre içerisinde tamiratını yapıp, teslim ediyor.

Bunun yanı sıra yeni alınan ya da yeri değiştirilen beyaz eşyaların montajını da yapan firma, kaliteli ve sorunsuz hizmetin yanında sunduğu uygun fiyat politikasıyla bölgedeki birçok Altus kullanıcısının tercihi konumunda. Çünkü sadece hizmet öncesi değil, hizmetten sonra da gerekli teknik destek sağlanıyor ve tamiratı ya da parça değişimi yapılan cihazlara 1 yıl süreyle garanti veriyor.

Bu garanti sayesinde müşteri korunmakta, firma da yaptığı işin arkasında durmuş olur. Sizin de eğer beyaz eşyalarınızın herhangi birinde bir arıza meydana geldiyse hemen korkup, telaşa kapılmayın. Çünkü arızalanan beyaz eşyalarınızı kendi eşyalarıymış gibi özenle tamir edecek bir firma var. Profesyonel ve bilgi birikimli kadromuzla beraber çok uygun fiyatlarla değerli müşterilerimizi bekliyoruz. Unutmayın ki her servis, teknik servis değildir. Gerçek teknik servis için bizi tercih edin.


Teknik Servis Adı: Kartal Altus Servisi
Konumu: HURRIYET MAH. ABDIIPEKCI CAD. NO:23
Çağrı Merkezi: 216 377 28 81
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Pınar

  Evimde kullandığım çamaşır makinesi ve buzdolabım ve bulaşık makinem Altus markasına ait. Geçen sene çamaşır makinem bozulduğunda Altus Kartal Servisi çamaşır makinemin probleminin neyden kaynaklandığını çözemedikleri için bu sene bulaşık makinemin arızalanması sonucu hiç onları çağırmaya yeltenmedim. Anadolu yakasında Kartal’a yakın başka kullanıp da memnun olduğunuz Altus servisi varsa paylaşır mısınız?

 • Pakize

  Evlenirken herkes tarafından tavsiye edildiği için tüm beyaz eşyalarım Altus markasına ait. Geçen hafta çamaşır makinem arızalanarak kapağı hiç açılmadı ve zar zor ulaştığım Altus Servis Kartal şubesi gelip sorunu asla çözemedi. Servisleri ne işe yarıyor anlamasam da Anadolu yakasında Kartal yakınında önerdiğiniz başka Altus servisi varsa paylaşabilir misiniz?

 • Sarenur

  Bulaşık makinesinin içerisinde yer alan fıskiyeler belirli bir zaman sonra temizlememeye başladı. Bu durumda tabaklarım hep kirli çıkıyordu. Bende Altus servis Kartal’dan destek aldım. Gelip kontrol ettiler. Arızalı olan bölümü değiştirdiler. Verdikleri hizmet içeriğinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Fiyatı da oldukça uygun yaptılar.

 • Filiz

  Çamaşır makinemizin askı yayları yerinden çıkmış. Bundan dolayı da çok sesli çalışıyordu. Ben denedim yapamadım. Bu konuda uzman bir servisten destek aldım. Firma yerinden çıkan yayları tekrar yaptı. Sağlamlaştırdı. Ve nelere dikkat etmem gerektiği konusunda bilgi verdi. Fiyatları da oldukça ekonomikti. Arızanız var ise mutlaka Altus servis Kartal’ı tercih edin.

 • Oya

  Altus alırken çok tereddütte kalmıştım. Bozulursa servisler konusunda herkes şikâyetçidir diye. Kısa süre önce davlumbaz’ım bozuldu. İnternetten en yakın Altus servis Kartal şubesine ulaştım. Durumu izah ettim. Gün içinde gelip sorunu çözdüler. Hala garanti altında olduğu için herhangi bir ücrette talep etmediler. Ne kadar teşekkür etsem az. Bu şekilde hizmet vermeleri beni çok mutlu etti.

 • Nuray

  Geçen gün market alışverişimi yaptıktan hemen sonra yiyecekleri buzdolabına yerleştirdim. İlk başta kapı kapanmayınca iyice ittirdim. 2 saat sonra mutfağa gittiğimde Altus marka buzdolabımın kapağının tekrar kapanmadığını fark ettim. Kendim açık bırakmış olabileceğimi düşündükten sonra uzun uğraşlar sonucu vermeme rağmen kapı yine kapanmadı ve Altus Servis Kartal şubesini arayarak kapakta problem olduğundan bahsettim. Gelen ekip son derece önlemli gelip yerinde buzdolabımın kapağındaki lastik kısmını değiştirerek problemi giderdiler.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR