İstanbul

Altus Servis Maltepe

Altus Servis Maltepe tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla siz değerli müşterilere ait buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinin onarımında hizmet vermektedir. Bugüne kadar birçok müşteri tarafından tercih edilmesinin başında güvenli ve hızlı bir şekilde çalışmak gelir.

Bunun yanı sıra uygun fiyat politikası da tercih edilmesinin nedenlerinden bir başkasıdır. Dolayısıyla birçok müşteri tarafından tercih edilmiş olup, hepsinden de güzel geri dönüşler almıştır. Sadece hizmet değil, hizmet sonrasında da müşterilere teknik desteğini her zaman sürdürmekte ve bu konuda da rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır.

Ayrıca firma, tamirat ya da parça değişimi yaptığı cihaza 1 yıl süreyle garanti sağlar. Bu garanti süresi, müşteriyi korumak içindir. Bu sayede müşteri hiçbir şekilde mağdur edilmez. Siz de arızalanmış buzdolabı, çamaşır veya bulaşık makinenizin onarımı için güler yüzlü, işinin ehli olan ve bunun karşın uygun fiyat talep eden bir teknik servis arayışında iseniz gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Pazar günleri dışında haftanın her günü sizlere kaliteli hizmet vermek için Maltepe ilçesinde siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.


Teknik Servis Adı: Maltepe Altus Servisi
Konumu: Atatürk Cd. Kırlangıç Sk. No:12/A 81530
Çağrı Merkezi: 216 441 33 18
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Yorum

 • Reply
  Şeyma

  Kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkarmıyordu. Ta ki 5 gün öncesine kadar. Makinem su almadığı için bu şikayetle Altus Maltepe servisini aradım ve hemen gelen ekip tıkanan hortum filtresini temizleyip profesyonelce problemimi hallederek beni yeni makine almaktan ya da yedek parça aramaktan kurtardılar.

 • Reply
  Melisa

  Kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem ile yaklaşın 5.senemizin içerisindeydik. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmamış olmasına rağmen 5 gün önce su almamaya başladığı için Altus Servis Maltepe ile iletişime geçerek problemimden bahsetmem üzerine gelen ekip hortum filtresini temizlediler. Böylece problemimi yerinde çözerek yedek parça arama derdinden beni kurtarmış oldular.

 • Reply
  Burcu

  Çamaşır makinesi sıkma bölümünü düzenli çalışırken birden çok fazla ses çıkarmaya başladı. Kazan bölümü arızalanmıştı. Altus servis Maltepe arıza kaydı sonrası geldiler. Kazan kısmında değişmesi gereken parça varmış. Bunu değiştirdiler. Fiyatı da ekonomik olarak söylediler. Firmadan memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Tüm arızalarda firmayı arıyorum artık.

 • Reply
  Ayşe

  Bulaşık makinem özellikli bir cihaz. Bir sürü yıkama programı var. Makinem çalışıyor ama istediğim programı yapmıyor. Öğrendim ki program aygıtı arızalanmış. Altus servis Maltepe bu konuda bana yardımcı oldu. Evime gelip gerekli testleri ve tespitleri yaptılar. Program aygıtının düğmesi sıkışmış bunu tamir ettiler. Ve nasıl kullanmam gerektiği konusunda da bilgi verdiler.

 • Reply
  Birgül

  Uzun senelerdir Altus markasının çamaşır makinesini kullanmaktayım. Hiç sorun olmadı fakat kısa süre önce makinem yürümeye başladı. Tamburunda sorun olduğunu düşünerek Altus servis Maltepe şubesini aradım. Gelip kısa süre içerisinde sorunu çözdüler. Ertesi gün gelip birkaç parçayı yenisi ile değiştirdiler. Şu an makinem hızlı ve harika çalışıyor.

 • Reply
  Binnaz

  Beyaz eşyalar çocuklu ev hanımları için günün her saatinde birini kullanmasından ötürü bulunmaz bir nimet. 2 gün önce Altus marka çamaşır makinemi uzun programda çalıştırarak temizlik yapmaya başladım ve temizlik bittiğinde ise makinenin kendiliğinden programı durduğunu ve çamaşırları yıkamadığını fark ettim. Üzerinde ise bir simge yanıp sönüyordu ve internetten baktığımda basınç sensörünün ile alakalı bir şey okudum ve hiç müdahale etmeden evimin yakınındaki Altus Servis Maltepe şubesini arayıp problemimden bahsettim. Servis 2 saat içerisinde gelip gerçekten de sensörün arıza yaptığını söyleyip makinemi yerinde tamir ettiler.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR