Altus Servis Maltepe

Altus Servis Maltepe, elektronik cihazlarınız için güvenilir ve profesyonel teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Maltepe ve çevresindeki müşterilere hızlı ve etkili çözümler sağlamak amacıyla kurulan firmamız, beyaz eşya, kombi, klima gibi birçok alanda uzmanlaşmıştır. Her türlü Altus marka cihazınızın bakım ve onarım işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.

Altus Servis Maltepe

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Altus Servis Maltepe, alanında deneyimli teknisyen kadrosu ile öne çıkmaktadır. Arıza tespitinden, onarım işlemlerine kadar tüm süreçlerde şeffaf ve anlaşılır bir hizmet anlayışı benimsemekteyiz. Ayrıca, sunduğumuz uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmeti ekonomik koşullar altında sunmayı amaçlıyoruz.

Acil durumlarınızda bile size bir telefon kadar yakın olan Altus Servis Maltepe, teknik destek ve müşteri hizmetleri konularında da sizlere kesintisiz bir hizmet sunar. Günlük yaşamınızı kolaylaştıracak çözümler için bizimle iletişime geçin, elektronik cihazlarınızı güvenli ellere bırakın.

Altus Servis Maltepe, ev ve iş yerlerinizdeki teknolojik sorunlara profesyonel çözümler üretmek için burada!

Altus Servis Maltepe İletişim:

Teknik Servis Adı:Maltepe Altus Servisi
Konumu:Atatürk Cd. Kırlangıç Sk. No:12/A 81530
Çağrı Merkezi:216 441 33 18
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

6 Comments

  1. Kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem yıllardır bana hiçbir sorun çıkarmıyordu. Ta ki 5 gün öncesine kadar. Makinem su almadığı için bu şikayetle Altus Maltepe servisini aradım ve hemen gelen ekip tıkanan hortum filtresini temizleyip profesyonelce problemimi hallederek beni yeni makine almaktan ya da yedek parça aramaktan kurtardılar.

  2. Kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem ile yaklaşın 5.senemizin içerisindeydik. Bu zamana kadar hiçbir problem çıkarmamış olmasına rağmen 5 gün önce su almamaya başladığı için Altus Servis Maltepe ile iletişime geçerek problemimden bahsetmem üzerine gelen ekip hortum filtresini temizlediler. Böylece problemimi yerinde çözerek yedek parça arama derdinden beni kurtarmış oldular.

  3. Çamaşır makinesi sıkma bölümünü düzenli çalışırken birden çok fazla ses çıkarmaya başladı. Kazan bölümü arızalanmıştı. Altus servis Maltepe arıza kaydı sonrası geldiler. Kazan kısmında değişmesi gereken parça varmış. Bunu değiştirdiler. Fiyatı da ekonomik olarak söylediler. Firmadan memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Tüm arızalarda firmayı arıyorum artık.

  4. Bulaşık makinem özellikli bir cihaz. Bir sürü yıkama programı var. Makinem çalışıyor ama istediğim programı yapmıyor. Öğrendim ki program aygıtı arızalanmış. Altus servis Maltepe bu konuda bana yardımcı oldu. Evime gelip gerekli testleri ve tespitleri yaptılar. Program aygıtının düğmesi sıkışmış bunu tamir ettiler. Ve nasıl kullanmam gerektiği konusunda da bilgi verdiler.

  5. Uzun senelerdir Altus markasının çamaşır makinesini kullanmaktayım. Hiç sorun olmadı fakat kısa süre önce makinem yürümeye başladı. Tamburunda sorun olduğunu düşünerek Altus servis Maltepe şubesini aradım. Gelip kısa süre içerisinde sorunu çözdüler. Ertesi gün gelip birkaç parçayı yenisi ile değiştirdiler. Şu an makinem hızlı ve harika çalışıyor.

  6. Beyaz eşyalar çocuklu ev hanımları için günün her saatinde birini kullanmasından ötürü bulunmaz bir nimet. 2 gün önce Altus marka çamaşır makinemi uzun programda çalıştırarak temizlik yapmaya başladım ve temizlik bittiğinde ise makinenin kendiliğinden programı durduğunu ve çamaşırları yıkamadığını fark ettim. Üzerinde ise bir simge yanıp sönüyordu ve internetten baktığımda basınç sensörünün ile alakalı bir şey okudum ve hiç müdahale etmeden evimin yakınındaki Altus Servis Maltepe şubesini arayıp problemimden bahsettim. Servis 2 saat içerisinde gelip gerçekten de sensörün arıza yaptığını söyleyip makinemi yerinde tamir ettiler.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR