Özel İstanbul Profilo Servis Merkezi

Daha önce firmamızla çalışmış olan Profilo marka kullanıcılarımızın tüm kayıtları çağrı merkezi ekiplerimiz tarafından sisteme düzenli bir şekilde kayıt ediliyor. Garanti süresi içerisinde tekrar hizmet almak isterseniz ya da ayrıca servis hizmeti almak isterseniz fişinizle birlikte bizlere başvurabiliyorsunuz. Böylece internet üzerinden ya da merkezlerimizden daha kısa sürede hizmet almanız mümkün oluyor.

Tüm işçiliklerimiz için garanti sunuyoruz fakat olası bir negatif durumda bizleri arayıp bilgilendirmeniz yeterli olacaktır. Aynı şekilde parça değişimlerinde meydana gelebilecek en küçük hasarda garanti süresi içerisinde sizlere ilk günkü gibi kaliteli servis hizmeti sunuyoruz. Servis hizmetleri konusunda diğer firmalardan daha hızlıyız çünkü servis ağlarımız doğru bölgelere yerleştirilmiş ve doğru noktalara konuşlandırılmıştır.

Özel Profilo Servis İstanbul Bir Telefonla Kapınızda!

Sektör geçmişimiz çok uzun yıllara dayanıyor ve ekip arkadaşlarımıza sürekli olarak yeni isimler katılıyor. Aramıza katılan yeni isimler ortama hemen ayak uyduruyor ve bizleri proje anlamında da destekliyor. Fikir alış verişi bizim için çok önemli, yıllardır bu şekilde kendimizi geliştirdik ve yenilikleri sizlere sunduk.

Teknolojik ürünlerin lider Profilo markasını en iyi şekilde takip eden firmamız güncel olan her şeyi anında takibe alıyor ve yeniliklerden uzak kalmıyor. Sizlere sunduğumuz kampanyalardan ve uygun fiyat listesi ile servis hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşın. Kaliteli ve dürüst servis hizmetlerinin bir numaralı adresi Profilo özel teknik servis firması haftasonu da yanınızda.

WEB: https://www.profilo-servis.com

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR