Pendik Protherm Kombi Servisi

Kombi denilince aklımıza doğrudan gelen kaliteli markalardan en baçta geleni tabi ki de Protherm’dir. Protherm günümüzün ve ya hayatımızda bulunan en kaliteli markalardan en önemlisi Protherm beyaz eşya üretiminde çok başarılıdır. Protherm beyaz eşyaları evimizde ki işlerin tamamını yapmamız da çok fayda sağlamaktadır. Protherm kombi ve klima gibi eşyaları üreterek, tasarlayarak isminden sıkça söz ettirmektedir.

Birçok ilke sahip olan bir marka olan Protherm en verimli şekilde çalışan markalarından birisidir. Protherm ürünleri çok kaliteli bir marka olmakla birlikte arıza, bozukluk gibi sorunlarda çıkabilir. Bu sorunların giderilmesi için yetkili servisler yeterli hizmet veremeyebiliyor.

Protherm Servis servisimiz her türlü sorunlarda ( arıza, bozukluk, bakım ) gibi sorunlar ile karşılaştığınızda bu özel servisimiz sizlerin hizmetinde olacaktır. Protherm servisimize ulaşmak istediğinizde servisimize gelebilir ya da servisimizi 444 7 856 numaralı telefon numaramızdan arayabilir ve ulaşabilirsiniz. Protherm Servis Pendik sizlerin sorunlarına anında çözüm üretme gibi hizmetiyle de uzman personellerle sizlerin karşınızda olacaklardır.

Herhangi bir üründe parça değişimi ya da işçilik hizmeti yapması durumunda sizlere 1 yıl boyunca garanti vermektedir. Bu garanti sürecinde tekrar arıza verirse ücretsiz olarak tekrar sorunu gidermeye çalışmaktadır. Servisimiz ürünlerinizi bizlere rahat ulaştırmanız için sizlere ücretsiz kargo hizmeti de sunmaktadırlar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR