Altus Servis Pendik

Altus markası, kaliteli ve dayanıklı ev cihazlarıyla bilinir. Ancak, her ne kadar bu cihazlar yüksek kalite standartlarına sahip olsalar da, zaman içinde bakım ve onarım ihtiyaçları ortaya çıkabilir. İşte tam da bu noktada, özel Altus servis Pendik olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Biz?

Deneyimli ve Uzman Kadro

Özel Altus servis Pendik olarak, sahip olduğumuz deneyimli ve uzman kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Cihazlarınızın karmaşık yapısını anlamak ve en etkili çözümleri sunmak için sürekli olarak eğitilen uzman personelimiz, sorunlarınıza hızlı ve kesin çözümler sunma konusunda size güvence veriyor.

Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, servis taleplerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılıyoruz. Randevu sistemiyle çalışarak sizlere en uygun zamanda hizmet veriyor ve cihazlarınızın en kısa sürede işler halde olmasını sağlıyoruz.


Altus Servis Pendik İletişim:

Teknik Servis Adı:Pendik Altus Servisi
Konumu:KAVAKPINAR MAH. ABDI IPEKCI CAD. NO:155 PENDİK / İSTANBUL
Çağrı Merkezi:216 396 58 89
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Servis Hizmetlerimiz

Altus Cihazlarınız İçin Bakım

Cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve performansını artırmak adına düzenli bakım önemlidir. Özel Altus servis Pendik olarak, Altus marka cihazlarınıza özel bakım paketleri sunuyor ve cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Tamir ve Onarım

Cihazlarınızda herhangi bir arıza mı var? Endişelenmeyin! Deneyimli teknik ekibimiz, Altus cihazlarınızdaki sorunları tespit edip etkili bir şekilde çözebilmek için hazır bekliyor. Hızlı ve güvenilir tamir hizmetimizle cihazlarınızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.

“Altus Servis Pendik” üzerine 5 yorum

  1. Evleneli 5 sene oldu ve 5 senedir hiç bakımını yaptırmamama rağmen Altus marka bulaşık makinemi memnuniyetle kullanıyordum. Geçen gün 2 yaşındaki oğlum bulaşık makinesi yıkamadayken düğmeleri ile oynayarak makineyi kitledi ve ne yaptıysam açamadı. Altus Pendik Servisini aradım ve hemen gelerek mağduriyetimi 15 dk içinde giderdiler.

  2. Evlenmemin üzerinden 5 sene geçti ve evlenirken tüm beyaz eşyalarımı Altus markasından aldım. Severek ve memnuniyetle kullandığım beyaz eşyalarımın içerisinden bulaşık makinemin düğmesi kırılarak kullanılamaz hale gelince Altus Servis Pendik ile iletişime geçip problemimden bahsedince uzun zamandır aradığım düğmeye ait yedek parçayı ertesi gün bulup getirerek makinemi yerinde ve sorunsuz bir şekilde tamir ettiler.

  3. İşyerimde kullandığım buzdolabının altında karlanma oluşuyor. Ne yaptımsa bunu gideremedim. Ayarlardan yaptım gene düzelmedi. Radyatör kısmının bozulduğunu anladım. Fiyat araştırarak servislere sordum. Altus servis Pendik en uygun fiyatı verdi. Tamir işlemini de uzman personeli yaptı. Çok titiz bir çalışma yaptılar. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

  4. Özellikle bu sıralar elektrikten ve iş yükünden tasarruf etmek için evimde genellikle çamaşırlarımı biriktirerek ve yıkama zamanını da gecelere denk getirmeye çalışıyorum. Geçen gün her zamanki programda yıkamama rağmen Altus marka çamaşır makinemin ekranında program bitince bitti yazısının ardından ışığı sürekli yanıp sönmeye başladı ve o ışık ekrandan hiç gitmedi. Kapatıp açmayı denememe rağmen problem devam etti. Ben de Altus Servis Pendik şubesini çağırdım. Gelen ekip makineye yük bakımından çok yükleme yapıldığını makinede bir problem olmadığını söyledi. Ardından da tamir ettiği servis ücreti için çok makul bir ücret alarak sorunumu giderdiler.

  5. Markanın en çok kullandığım ürünü kesinlikle ütüsü. Kısa süre önce düşürüp kırdım. Su kaçırmaya başladı. Tamir olmayacağını düşündüm ve yenisine bakarken Altus servis Pendik şubesinin numarası ile karşılaştım. Arayıp sormak istedim. Getirin bakalım dediler. Götürdüm ve garantisi devam ettiği için birkaç parçasını yenileri ile değiştirdiler. Ütü alayım derken eski ütüme kavuştum.

Yorumlar kapalı.

SERVİS ÇAĞIR