Altus Servis Sancaktepe

Altus Servis Sancaktepe, beyaz eşya onarım ve bakım hizmetlerinde uzmanlaşmış, Sancaktepe ve çevresine hizmet veren önde gelen bir firmadır. Müşterilerine yüksek kaliteli ve güvenilir servis sunma konusunda kararlı olan Altus Servis, uzman teknisyen kadrosuyla dikkat çekmektedir. Beyaz eşya arızalarınızda, Altus Servis Sancaktepe, modern diagnostik araçlarını kullanarak hızlı ve etkin çözümler üretir. Altus markalı ürünler başta olmak üzere, tüm marka ve model beyaz eşyalarınızın onarımını güvenle gerçekleştirirler.

Altus Servis Sancaktepe

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi ve klima gibi çeşitli beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımında, Altus Servis Sancaktepe’nin tecrübeli teknisyenleri her zaman yanınızdadır. Firma, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyerek, her türlü servis talebinize hızlı ve etkili yanıtlar vermektedir. Sancaktepe’de beyaz eşya servis hizmetleri arayışında olanlar için Altus Servis, güvenilir ve kaliteli bir seçenek sunuyor.

Altus Servis Sancaktepe ile iletişim kurarak, beyaz eşya onarım ve bakım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

Altus Servis Sancaktepe İletişim:

Teknik Servis Adı:Sancaktepe Altus Servisi
Konumu:Sapak Mah. Cemal Gürsel Cad. No:7 Sarıgazi SANCAKTEPE / İSTANBUL
Çağrı Merkezi:216 621 40 29
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. Kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinemi uzun zaman önce aldığım için bir önceki arızasında da yedek parçasını bulmakta çok zorlandım. Geçen gün bulaşık makinemin koku yapmaya başlamasından sonra internette biraz bakındığımda parça değişimi gerektiğini gördüm ve o günden beri teknik servis arayışındayım. Bulunduğum konumdan ötürü biraz şanssız olsam da Altus Sancaktepe servisini önerenlere karşı en güvenilir kaynak burası, buradan o servisi kullanıp memnun olan var mı?

  2. Çok uzun yıllardır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. Bir önceki bozulduğunda yedek parçasını hangi servise sorduğumda bulamamıştım. Bu yüzden tekrar bozulmasın diye gözüm gibi baktığım makinem koku yapmaya başladıktan sonra ufak bir araştırma sonucu gene parça değişimi gerektiğini fark edince Altus Servis Sancaktepe ile iletişime geçtim ve ekip ertesi gün hemen gelerek makinemin yedek parça değişim işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirdi.

  3. Altus markasına ait uzun zamandır memnuniyetle kullandığım çamaşır makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için aslında bu küçük bir problem gibi dursa da yıkamada bu problem eşyaların nasıl yıkandığına bile etki ettiği için geçen gün çamaşırlarımı köpüklü çıkarmamın hemen üstüne Altus Servis Sancaktepe şubesini aradım ve problemimden bahsettim. Üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeme problemi giderilerek sorun halloldu.

  4. Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm ve çok sevdiğim bir marka. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptıktan sonra oluşan bir arızadan dolayı Altus Servis Sancaktepe ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

  5. Evimde misafirim varken buzdolabım garip sesler çıkartarak bozuldu. Ufak bir patlama sesi hepimizi korkuttu. Yazın sıcağında onca gıda ne olacak diye düşünürken komşum Altus servis Sancaktepe şubesinin telefonunu aradı durumu izah etti. Kısa süre içerisinde gelip biraz uğraştıktan sonra sorunu çözüp gittiler. Şu an dolabım harika çalışıyor. Bu sıcakta kesintisiz ve hızlı çalışıyorlar. Takdir edilesi bir durum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR