İstanbul

Altus Servis Sancaktepe

Altus markası, beyaz eşya konusunda Türkiye’deki lider firmalardan birisidir. Üretmiş olduğu birçok beyaz eşyayla birçok ailenin tercihlerinin arasında ilk sıradadır. Ancak beyaz eşyalar bazen kullanıcı kaynaklı bazense kullanım ömrü göz önüne alındığında bir takım arızlar ile karşılaşabilir. Bu noktada düzgün bir teknik servis bulmak gerçekten de zordur. Hatta insanlar teknik servis konusunda ne yazık ki kötü bir önyargıya sahiptir.

İşte Altus Servis Sancaktepe tüm bu tabuları yıkmak için İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde faaliytlerini sürdürmekte, birçok müşteriye kaliteli ve düzgün hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren, yeniliğe açık, tecürbeli ve profesyonel kadrosuyla bugüne dek sayısız müşteriye hizmet vermiş olan firma, birçok müşteriden olumlu geri dönüş almıştır. Sadece hizmet öncesi değil, hizmet sonrası da müşterilere teknik destekte bulunmaktadır.

Ayrıca tamiratını veya parça değişimi yaptığı beyaz eşyalarınıza 1 yıl süreyle garanti verir. Bunun yanında sürdürmekte olduğu uygun fiyat politikasıyla müşterilerinin cebini de düşünür. Eğer sizin de bir beyaz eşyanız arızalandıysa hiç düşünmeden bizi tercih edebilirsiniz.


Teknik Servis Adı: Sancaktepe Altus Servisi
Konumu: Sapak Mah.Cemal Gürsel Cad. No:7 Sarıgazi
Çağrı Merkezi: 216 621 40 29
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Yorum

 • Reply
  Dicle

  Kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinemi uzun zaman önce aldığım için bir önceki arızasında da yedek parçasını bulmakta çok zorlandım. Geçen gün bulaşık makinemin koku yapmaya başlamasından sonra internette biraz bakındığımda parça değişimi gerektiğini gördüm ve o günden beri teknik servis arayışındayım. Bulunduğum konumdan ötürü biraz şanssız olsam da Altus Sancaktepe servisini önerenlere karşı en güvenilir kaynak burası, buradan o servisi kullanıp memnun olan var mı?

 • Reply
  Sahra

  Çok uzun yıllardır Altus markasına ait bulaşık makinesini kullanıyorum. Bir önceki bozulduğunda yedek parçasını hangi servise sorduğumda bulamamıştım. Bu yüzden tekrar bozulmasın diye gözüm gibi baktığım makinem koku yapmaya başladıktan sonra ufak bir araştırma sonucu gene parça değişimi gerektiğini fark edince Altus Servis Sancaktepe ile iletişime geçtim ve ekip ertesi gün hemen gelerek makinemin yedek parça değişim işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirdi.

 • Reply
  Demre

  Altus markasına ait uzun zamandır memnuniyetle kullandığım çamaşır makinemin deterjan kapağı kapanmadığı için aslında bu küçük bir problem gibi dursa da yıkamada bu problem eşyaların nasıl yıkandığına bile etki ettiği için geçen gün çamaşırlarımı köpüklü çıkarmamın hemen üstüne Altus Servis Sancaktepe şubesini aradım ve problemimden bahsettim. Üzerine yanlarında yedek parça ile gelerek makinemin deterjan kapağını tamir ettiler ve daha sonraki yıkamamda temizlenmeme problemi giderilerek sorun halloldu.

 • Reply
  Deniz

  Uzun zamandır evimde kullandığım Altus marka bulaşık makinem bu zamana kadar bana hiç problem çıkarmadı diye her yerde övündüğüm ve çok sevdiğim bir marka. Geçen gün arka arkaya yıkama yaptıktan sonra oluşan bir arızadan dolayı Altus Servis Sancaktepe ile iletişime geçtim. Ulaştığım servise problemden bahsetmemle evime gelmeleri arasında 1 saat bile yoktu ve makinemi yerinde inceleyip tamir eden ekip oldukça makul bir ücret karşılığında makinemin problemini halletti.

 • Reply
  Yasemin

  Evimde misafirim varken buzdolabım garip sesler çıkartarak bozuldu. Ufak bir patlama sesi hepimizi korkuttu. Yazın sıcağında onca gıda ne olacak diye düşünürken komşum Altus servis Sancaktepe şubesinin telefonunu aradı durumu izah etti. Kısa süre içerisinde gelip biraz uğraştıktan sonra sorunu çözüp gittiler. Şu an dolabım harika çalışıyor. Bu sıcakta kesintisiz ve hızlı çalışıyorlar. Takdir edilesi bir durum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR