Sarıyer Alarko Teknik Servis Merkezi

Özel Alarko Servis Sarıyer Marmara bölgesi ve yakın çevrede verdiği servis hizmeti sayesinde sizlerin güvenini kazanmayı başarmış ve fiyat listesi ile de ilk tercih olmayı başarmış köklü bir firmadır.  Alarko marka her ürününüz için firmamız tarafından sizlere sunulan servis hizmeti işçiliğimiz tarafından garanti altına alınmaktadır… Geniş servis ağımız sayesinde Marmara bölgesine hızlı bir şekilde hizmet götürmek en iyi yaptığımız iştir. Firmamız hakkında geniş bilgiye ve sizlere sunduğumuz servis hizmetine, online adresimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Servis, bakım ya da onarım işlemlerinizde bizleri aramanız ya da az önce belirttiğimiz gibi online adresimizden başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz. Formu doldurup onaylamanız yeterli olacaktır. Ya da dilerseniz gün boyu hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman bir ekip ve kaliteli hizmet arıyorsanız İstanbul Alarko Servisi firması aradığınız adres… Pratik ve hızlı çözümler üretmek yıllardır bizim işimiz.

Alarko Servis Sarıyer
Alarko Servis Sarıyer

Alarko marka ürünleriniz için anında çözüm üreten teknik kadromuz sayesinde bu sektörde lider olduğumuzu düşünüyoruz. Beyaz eşyadan ankastre ürünlere kadar geniş ürün yelpazemiz sayesinde sizleri servis noktasında hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Marmara bölgesinde bulunuyor ve Alarko marka ürünleriniz için servis hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Donanımlı araçlarımı ve ekip arkadaşlarımız sayesinde işçiliğimize güveniyor ve mutluluğunuzu garanti altına alıyoruz. Sizlere verdiğimiz süre içerisinde adresinizde oluyoruz. Sizleri bekletmek ya da zamanınızı çalmak gibi bir niyetimiz yok. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için ilk sıradadır. Onarım ve servis hizmetleri konusunda gerekli eğitimi almış personelimiz, ürün servis aşamasında sıkıntı hakkında aklınızdaki soruları gerekli şekilde cevaplıyor.

Ürünlerde genel sorun uzun süredir kullanılan parçalardır. Birçok servis hizmetinde bu sorunla karşılaşıyoruz. Parça değişimini sunduğumuzda ise müşteriler tedirgin oluyor. Bizler bu tedirginliği ve şüpheyi yok etmek adına, parça değişimlerinde 1 yıl parça garantisini sizlere sunuyoruz. Alarko teknik servis firması olarak bu aileye sizler de dahil olabilirsiniz. Bir telefon ya da bir tık kadar uzağınızda sizleri bekliyor olacağız.

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR