İstanbul

Altus Servis Şişli

Teknik Servis Adı: Şişli Altus Servisi
Konumu: Ş.ERTUĞRUL KABATAŞ CAD. ÖZLEM PASAJI NO:31/11 M.KÖY
Çağrı Merkezi: 0532 226 38 72
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Mustafa

  Öğrenci evinde aldığımız 2.el Altus marka bulaşık makinemizi uzun zamandır sorunsuz bir şekilde kullanıyorduk. Fakat geçen hafta yıkama esnasında makinenin deterjanı almadığını ve kirlileri yıkamadığını fark etmemiz üzerine Altus Şişli servisini aradık. Sorunumuz için gereken yedek parçanın bulması zor olmasına rağmen 2 gün sonra temin ederek uygun fiyata problemimizi çözdüler.

 • Reply
  Kerim

  2 yıldır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem birkaç ayda bir sürekli her defasında başka bir arıza vermeye başladı. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Geçenlerde garanti kapsamı bittiği için karşılaştığımız arıza sonucunda Altus Servis Şişli ile iletişime geçmemiz üzerine ertesi gün gelen ekip geldiklerinde makinenin parça problemleri olduğunu söyledi. 2 gün sonra yedek parça ile gelen ekip makinemizin arızasını profesyonellik ile tamir ettiler.

 • Reply
  Sevilay

  Küçük bir işletmenin yemekhanesinde mutfak ve yemekhane görevlisiyim. Yemekhanede bir sonraki günün yemeğinin erzaklarını sakladığımız buzdolabı insanların aç kalmaması adına hayati önem taşıyor. Geçen gün korktuğumuz başımıza geldi ve Altus marka buzdolabımızdan su damlaması ile birlikte soğutma probleminin başladığını fark ettik. Hemen müdürümüzün de yardımı ile internetten numaralarını bulduğumuz Altus Servis Şişli şubesi yarım saat içerisinde gelerek yemek malzemelerimizin çöp olmasını engelleyerek personelin öğle yemeğini yemesini geciktirmediler.

 • Reply
  Songül

  Yaklaşık 10 yıldır kullandığım buzdolabımdan gelen sesler ve soğutma problemi yüzünden Altus servis Şişli şubelerini aradım ve durumu izah ettim. Birkaç saat içerisinde gelip sorunu çözdüler. Ben bozuldu yeni buzdolabı alırız diye düşünmüştüm ama hiç beklediğim gibi olmadı. Hızlı ve çözüm odaklı oldukları için sonuna kadar teşekkürü hak ediyorlar.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR