Altus Servis Sultanbeyli

Sultanbeyli bölgesinde beyaz eşya sorunlarınız için güvenilir bir çözüm ortağı arıyorsanız, Altus Servis Sultanbeyli doğru adres. Yılların getirdiği tecrübe ve profesyonellikle, Altus marka ürünlerinizin tamir ve bakım hizmetlerini üstleniyoruz. Eğitimli ve deneyimli teknisyen kadromuzla, her türlü arıza ve bakım ihtiyacınıza hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

Altus Servis Sultanbeyli

Altus Servis Sultanbeyli olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefimiz olarak belirliyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve daha birçok Altus beyaz eşya ürününüz için servis ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Kullandığımız yedek parçalar orijinal ve garantilidir, bu sayede ürünleriniz uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Her türlü teknik sorun karşısında bir telefon kadar yakınız. Servisimiz, Sultanbeyli ve çevre ilçelerde hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla ön plana çıkmaktadır. Müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiğinde, alanında uzman teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize gelerek, en iyi hizmeti sunmayı amaçlar.

Altus Servis Sultanbeyli ile beyaz eşyalarınız emin ellerde. Sorunlarınız için bizimle iletişime geçin, kaliteli servisimizin farkını yaşayın!

Altus Servis Sultanbeyli İletişim:

Teknik Servis Adı:Sultanbeyli Altus Servisi
Konumu:Abdurrahman Gazi mah. Fatih Bulvarı Vezirhan Sokak No: 6
Çağrı Merkezi:216 496 25 85
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. 2 yıldır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem sürekli başka bir problemden ötürü arıza veriyor. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Altus Sultanbeyli Servisi geldiklerinde makinenin parça problemleri olduğunu söyledi. Fakat garanti kapsamında hala değişim yapılamıyor, içinizde Altus marka bulaşık makinesinde aynı problemi yaşayan var mı?

  2. 2 yıldır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem birkaç ayda bir sürekli başka bir problemden ötürü arıza vermeye başladı. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Garanti kapsamı bittiği için geçen karşılaştığımız arıza sonucunda Altus Servis Sultanbeyli ile iletişime geçmemiz üzerine ertesi gün gelen ekip geldiklerinde makinenin parça problemleri olduğunu söyledi. Fakat parçayı hala bulamadıkları için 4 gündür makinemiz arızalı duruyor. Aynı problemi bu servis ile yaşayan var mı?

  3. Birkaç gün önce çamaşır makinemden sesler gelince Altus servis Sultanbeyli servisini bana en yakın olan olduğu için aradım. Birkaç saat sonra gelip makineme baktılar ve tamburun yerinden çıktığını söylediler. Tamir edilemez ya da çok yüksek fiyatlar isterler diye düşünürken kısa süre içerisinde hemen hallettiler hemde çok uygun fiyata. Bu tarz şeyler beni çok mutlu ediyor nedense.

  4. Küçük bir işletmenin yemekhanesinde mutfak ve aynı zamanda yemek görevlisiyim. Yemekhanede bir sonraki günün yemeğinin erzaklarını sakladığımız buzdolabı bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Geçen gün korktuğumuz başımıza geldi ve Altus marka buzdolabımızdan su damlaması ile birlikte soğutma probleminin başladığını fark ettik. Neyse ki erken fark ettik de internetten numaralarını bulduğumuz Altus Servis Sultanbeyli şubesi yarım saat içerisinde gelerek yemek malzemelerimizin çöp olmasını engelleyerek personelin öğle yemeğini geciktirmediler.

  5. Evlenirken herkes tarafından tavsiye edildiği için tüm beyaz eşyalarım Altus markasına ait. Geçen hafta çamaşır makinem arızalanarak kapağı hiç açılmadı ve zar zor ulaştığım Altus Servis Sultanbeyli şubesi gelip problemimi hem makul bir fiyata hem de profesyonelce yerinde çözdüler. Bu sebeple bu ekibi çevremde teknik servis arayışında olan herkese öneriyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR