İstanbul

Altus Servis Sultanbeyli

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar günümüzde neredeyse her evin olmazsa olmazı konumunda olan elektronik eşyalardır. Bu beyaz eşyalar, bulaşık yıkama, çamaşır yıkama ve yiyecekleri muhafaza etmek gibi günümüz insanları tarafından yük olarak nitelendirilen büyük işlerini üstlenir. Fakat her elektronik eşya gibi bu beyaz eşyalar da çeşitli nedenlerden dolayı arızalanabilir.

Altus Servis Sultanbeyli

Maalesef bu arızalanmanın sonucunda günlük hayat aksayabilir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde arızaların giderilmesi gerekir. Bunun için de işini düzgün yapan, işinin ehli bir teknik servise ihtiyaç vardır. İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Altus Servis Sultanbeyli arızalanan beyaz eşyalarınızı çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamir etmektedir. Tamir veya parça değişikliği yaptığı beyaz eşyalara 1 yıl süreyle garanti veren firma, tamir sonrasında da müşterilere teknik desteğini sürdürmektedir.

Verdiği hizmete karşı ucuz fiyatlandırma politikasıyla müşteri dostu olduğunu ispatlamıştır. Sizin de herhangi bir beyaz eşyanızda bir arıza meydana geldiyse kaliteli ve profesyonel hizmetin yanında uygun fiyatlar için gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.


Teknik Servis Adı:Sultanbeyli Altus Servisi
Konumu:Abdurrahman Gazi mah. Fatih Bulvarı Vezirhan Sokak No: 6
Çağrı Merkezi:216 496 25 85
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Sıkça Sorulan Sorular

Altus marka beyaz eşyalarım için neden Özel Altus Servis Sultanbeyli'den hizmet almalıyım?

Altus marka beyaz eşyalarınızın Özel Altus Servis Sultanbeyli tarafından tamir edilmesi, kalite, güvenilirlik ve orijinal yedek parça kullanımı garantisi sunar. Ayrıca, uzman teknisyenlerimiz eğitimli ve deneyimlidir ve cihazınızın tamir sürecini hızlı ve etkili bir şekilde tamamlarlar.

Özel Altus Servis Sultanbeyli hangi beyaz eşya markalarına hizmet veriyor?

Özel Altus Servis Sultanbeyli, Altus markalı beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. Bununla birlikte, uzman teknisyenlerimiz diğer markalardaki beyaz eşyaların tamiri konusunda da eğitimlidir.

Tamir işlemleri ne kadar sürer?

Tamir işlemleri cihazın arızasına ve tamirin karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Ancak, Özel Altus Servis Sultanbeyli, müşterilerinin zamanını önemser ve tamir sürecini mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için çalışır.

Özel Altus Servis Sultanbeyli'nin hizmet ücretleri nelerdir?

Özel Altus Servis Sultanbeyli’nin hizmet ücretleri, cihazın arızası ve tamirin karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Ancak, müşterilerimize adil ve rekabetçi fiyatlar sunmak için çalışıyoruz. Tam hizmet fiyatlarımız için lütfen müşteri hizmetleri temsilcilerimizle iletişime geçin.

5 Yorum

 • Reply
  Ayfer

  2 yıldır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem sürekli başka bir problemden ötürü arıza veriyor. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Altus Sultanbeyli Servisi geldiklerinde makinenin parça problemleri olduğunu söyledi. Fakat garanti kapsamında hala değişim yapılamıyor, içinizde Altus marka bulaşık makinesinde aynı problemi yaşayan var mı?

 • Reply
  Gülçin

  2 yıldır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinem birkaç ayda bir sürekli başka bir problemden ötürü arıza vermeye başladı. Bütün tamirlerini garanti kapsamında yaptırsak bile sürekli problem çıkarması artık sinir bozucu olmaya başlamıştı. Garanti kapsamı bittiği için geçen karşılaştığımız arıza sonucunda Altus Servis Sultanbeyli ile iletişime geçmemiz üzerine ertesi gün gelen ekip geldiklerinde makinenin parça problemleri olduğunu söyledi. Fakat parçayı hala bulamadıkları için 4 gündür makinemiz arızalı duruyor. Aynı problemi bu servis ile yaşayan var mı?

 • Reply
  Günay

  Birkaç gün önce çamaşır makinemden sesler gelince Altus servis Sultanbeyli servisini bana en yakın olan olduğu için aradım. Birkaç saat sonra gelip makineme baktılar ve tamburun yerinden çıktığını söylediler. Tamir edilemez ya da çok yüksek fiyatlar isterler diye düşünürken kısa süre içerisinde hemen hallettiler hemde çok uygun fiyata. Bu tarz şeyler beni çok mutlu ediyor nedense.

 • Reply
  Şükran

  Küçük bir işletmenin yemekhanesinde mutfak ve aynı zamanda yemek görevlisiyim. Yemekhanede bir sonraki günün yemeğinin erzaklarını sakladığımız buzdolabı bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Geçen gün korktuğumuz başımıza geldi ve Altus marka buzdolabımızdan su damlaması ile birlikte soğutma probleminin başladığını fark ettik. Neyse ki erken fark ettik de internetten numaralarını bulduğumuz Altus Servis Sultanbeyli şubesi yarım saat içerisinde gelerek yemek malzemelerimizin çöp olmasını engelleyerek personelin öğle yemeğini geciktirmediler.

 • Reply
  Elif

  Evlenirken herkes tarafından tavsiye edildiği için tüm beyaz eşyalarım Altus markasına ait. Geçen hafta çamaşır makinem arızalanarak kapağı hiç açılmadı ve zar zor ulaştığım Altus Servis Sultanbeyli şubesi gelip problemimi hem makul bir fiyata hem de profesyonelce yerinde çözdüler. Bu sebeple bu ekibi çevremde teknik servis arayışında olan herkese öneriyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR