Altus Servis Sultangazi

Altus Servis Sultangazi, İstanbul’un Sultangazi bölgesinde yer alan ve beyaz eşya tamiri konusunda uzmanlaşmış bir servis merkezidir. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler. Alanında uzman ve deneyimli teknisyen kadromuzla, arızalı beyaz eşyalarınızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz.

Altus Servis Sultangazi

Biz, Altus markalı ürünler başta olmak üzere çeşitli marka ve modeldeki buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, kombi ve klima gibi cihazların onarımını profesyonelce sağlıyoruz. Sadece tamir işlemleriyle kalmayıp, düzenli bakım ve servis hizmetleri de sunuyoruz ki bu da cihazlarınızın ömrünü uzatır.

Altus Servis Sultangazi olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip eder ve eğitimlerimize önem veririz. Servisimizi tercih ettiğinizde, cihazlarınızın en kısa sürede ve en yüksek standartlarda onarılacağına dair güvence veriyoruz. Her türlü beyaz eşya arızası için bizimle iletişime geçebilirsiniz; hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümlerimizle yanınızdayız. Ayrıca acil durumlar için hızlı servis seçeneğimiz de bulunmaktadır. İletişim bilgilerimize web sitemizden veya müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Altus Servis Sultangazi İletişim:

Teknik Servis Adı:Sultangazi Altus Servisi
Konumu:50.Yıl Mah.2094 Sok.No:6/A
Çağrı Merkezi:212 668 32 32
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

One comment

  1. Yeni aldığım Altus marka bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi verdi. Normalde pervane ile alakalı olan bir durumda çağırdığımız Altus Sultangazi Servisi cok başka problemlerle uğraşarak tamir edemeden geri gittiler. En azından artık yaşadığım beyaz eşya probleminde nereyi çağırmayacağımı iyi biliyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR