Altus Servis Sultangazi

Teknik Servis Adı: Sultangazi Altus Servisi
Konumu: 50.Yıl Mah.2094 Sok.No:6/A
Çağrı Merkezi: 212 668 32 32
Hizmet Gün ve Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Sıkça Sorulan Sorular

Altus servis hizmetleri nelerdir?

Altus servis hizmetleri, cihazınızda oluşan arızaları gidermek için gereksinim duyduğunuz tamir, bakım ve yedek parça değişimi gibi hizmetleri kapsar.

Özel Altus Servis Sultangazi'de hangi cihazların tamiri yapılır?

Özel Altus Servis Sultangazi, Altus marka beyaz eşya cihazlarının tamiri için hizmet vermektedir. Bu cihazlar arasında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ocak yer almaktadır.

Altus servis hizmeti için randevu nasıl alınır?

Altus servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, çağrı merkezimizi arayarak randevu alabilirler.

Servis hizmeti için ücret talep ediliyor mu?

Altus servis hizmeti için talep edilen ücret, cihazın arızasına ve yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir. Ücretlendirme konusunda müşterilerimiz çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirler.

Tamir edilen cihazlara ne kadar süre garanti verilmektedir?

Özel Altus Servis Sultangazi tarafından tamiri yapılan cihazlara 12 ay garanti verilmektedir. Garanti süresi boyunca cihazda oluşabilecek arızalar ücretsiz olarak giderilmektedir.

“Altus Servis Sultangazi” üzerine bir yorum

  1. Yeni aldığım Altus marka bulaşık makinemi ilk çalıştırmamda sürekli pervane bulaşıklara çarparak yıkama esnasında ses çıkartıyordu. Başta bizim içine yerleştirdiğimiz ürünlerin konumundan ötürü olduğunu düşünsek de boş çalıştırdığımızda da aynı problemi verdi. Normalde pervane ile alakalı olan bir durumda çağırdığımız Altus Sultangazi Servisi cok başka problemlerle uğraşarak tamir edemeden geri gittiler. En azından artık yaşadığım beyaz eşya probleminde nereyi çağırmayacağımı iyi biliyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR