Teka Servis Kaliteli Hizmetin Bir Numaralı Adresi!

Teka bulaşık ve çamaşır makinesi satın almak için çok sayıda sebebiniz bulunuyor. Kaliteli ve fiyat performans oranı bakımından son derece başarılı modellerinin yanı sıra satış sonrası destek konusunda da en iyisini Teka sunuyor. Bir başka deyişle, Teka servis Ataşehir sayesinde beyaz eşyalarınızda meydana gelen tüm arızaları ortadan kaldırabilirsiniz.

Bulaşık makinesi sahipleri çok sayıda arıza ile karşılaşabilir. Bulaşıkların kurumadan çıkması; en sık rastlanan arızalardan birisidir. Bu noktada, rezistans veya termostatın arızalı olabileceğini ifade etmek gerekir. Bu gibi hallerde ne yapacağınızı öğrenmek adına Teka servis yardımı almalısınız.

Bulaşık makinesinin gürültülü olarak çalışması; bir diğer arıza olarak dikkat çeker. Motorun rulmanları veya burçlar arızalı olabilir. Ayrıca, fıskiyelerin bulaşıklara çarpması da arızayı ortaya çıkaran bir etkendir. Bu noktada, parça değişiminin gerekli olacağını ifade etmeliyiz. Parça değişiminin nasıl olacağı noktasında ise yine İstanbul Teka servis desteği almanız gerekir.

Bulaşık makinesinin suyu boşaltmaması; bir diğer arıza sebebi olarak dikkat çeker. Tahliye hortumunun düzgün bağlanmamış olmasının yanı sıra hortumun tıkalı olma ihtimali de arızaya sebep olabilir. Boşaltma pompası motorunun arızalı oluşu da farklı bir arıza nedeni olarak dikkat çeker. Sonuç olarak, bu tür arızaların nasıl giderileceği noktasında yine Teka servis ile iletişim kurmalısınız. Sizlere yedi gün 24 saat hizmet veren Teka servis ile beyaz eşyalarınız eskisinden daha sağlam olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR