Altus Servis Ümraniye

Altus beyaz eşyaları, teknolojik üstünlükleri ve dayanıklılıklarıyla bilinir. Ancak, zaman içinde herhangi bir elektronik cihaz gibi Altus ürünleri de arızalanabilir. İşte bu noktada devreye giren özel Altus servis Ümraniye, size profesyonel hizmet ve güvenilir çözümler sunarak beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatıyor.

Neden Özel Altus Servis Ümraniye Tercih Edilmelidir?

1. Deneyimli ve Eğitimli Teknik Ekip

Özel Altus servis Ümraniye, uzun yıllara dayanan deneyimi ile sektörde öne çıkar. Müşterilere en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli olarak teknik ekip üyelerini eğitmekte ve güncel teknolojiyi takip etmektedir. Bu sayede, Altus beyaz eşyalarınızı güvenle teslim edebilir ve deneyimli ellerde profesyonel bir onarım hizmeti alabilirsiniz.

2. Orjinal Yedek Parça Kullanımı

Altus ürünlerine özel olarak tasarlanmış orijinal yedek parçalar, servisimiz tarafından kullanılmaktadır. Bu, tamirat sürecinde kaliteyi ve dayanıklılığı artırmanın yanı sıra, cihazınızın orijinal performansını korumasına da yardımcı olur. Kaliteye önem verenlerin tercihi olan özel Altus servis Ümraniye, bu sayede müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır.

3. Hızlı ve Etkili Hizmet

Altus beyaz eşyalarınız arızalandığında, hızlı bir çözüme ihtiyaç duyarsınız. Özel Altus servis Ümraniye, çağrı merkezi üzerinden hızlı bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanır ve uzman teknik ekibi en kısa sürede adresinize yönlendirir. Bu sayede, zaman kaybı yaşamadan beyaz eşyalarınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.


Altus Servis Ümraniye İletişim:

Teknik Servis Adı: Ümraniye Altus Servisi
Konumu:Armağan Evler, Havuz Sk. No:96, 34760 Ümraniye/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 232 25 02
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Altus Servis Ümraniye: Nasıl Hizmet Alabilirsiniz?

Altus beyaz eşyalarınızda yaşadığınız herhangi bir sorun için özel Altus servis Ümraniye’yi aramak oldukça kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek, profesyonel ve güvenilir hizmeti alabilirsiniz:

Adım 1: Çağrı Merkezimizi Arayın

Hızlı çözüm ve etkili iletişim için çağrı merkezimizi arayın. Alanında uzman müşteri temsilcilerimiz, sorununuzu anlamak ve en uygun çözümü bulmak için size rehberlik edecektir.

Adım 2: Uzman Teknik Ekibimizi Bekleyin

Çağrı merkezi görüşmesinin ardından, uzman teknik ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese yönlendirilecektir. Altus beyaz eşyanızın yerinde incelenmesi ve sorunun tespiti için gerekli önlemler alınacaktır.

Adım 3: Profesyonel Onarım Hizmeti Alın

Uzman teknik ekip, sorununuzu hızlı ve etkili bir şekilde çözecek ve gerekli tamiratı gerçekleştirecektir. Altus beyaz eşyanız, orijinal yedek parçalar kullanılarak güvenle onarılarak size teslim edilecektir.


Sıkça Sorulan Sorular

Altus markalı ürünlerin tamirini yaptığınız doğru mu?

Evet, Özel Altus Servis Ümraniye olarak, Altus markalı tüm ürünlerin tamirini yapmaktayız.

Hangi ürünlerin tamirini yapıyorsunuz?

Özel Altus Servis Ümraniye olarak, Altus markalı buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ankastre ürünleri tamir ediyoruz.

Servis ücretleri ne kadar?

Özel Altus Servis Ümraniye olarak, servis ücretlerimiz tamir edilecek cihazın arızasına ve tamir işlemine göre değişiklik göstermektedir. Tamir işlemi yapılması durumunda servis ücreti alınmamaktadır.

Hangi bölgelere hizmet veriyorsunuz?

Özel Altus Servis Ümraniye olarak, Ümraniye bölgesine hizmet vermekteyiz. Ancak çevre ilçe ve semtlere de hizmetimiz bulunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Garantisi bitmiş ürünlerin tamirini yapıyor musunuz?

Evet, Özel Altus Servis Ümraniye olarak, garanti süresi bitmiş olan Altus markalı ürünlerin tamirini de yapmaktayız. Ancak, tamir işlemi için ücret talep edilmektedir.

“Altus Servis Ümraniye” üzerine 5 yorum

 1. Geçen hafta Altus marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup Altus Ümraniye servisine durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

  Yanıtla
 2. Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklarımın yıkanma esnasında uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de bozulmasından korktuğum için Altus Servis Ümraniye ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

  Yanıtla
 3. Evlenirken herkes tarafından tavsiye edildiği için tüm beyaz eşyalarım Altus markasına ait. Geçen hafta çamaşır makinem arızalanarak kapağı hiç açılmadı ve zar zor ulaştığım Altus Servis Ümraniye şubesi gelip sorunu çözerek mağduriyetimi giderdi. Bu sebeple bu servisi çevremdeki herkese ve sizlere de gözüm kapalı güvenerek öneriyorum.

  Yanıtla
 4. Evimde yedekte bir adet Altus marka buzdolabım var ve soğukta saklanması gereken ya da yazın kış için yaptığım erzaklarımı Altus marka buzdolabımın içerisinde muhafaza ediyorum. Geçen gün buzdolabımın altından su gelmeye başladı. Hemen Altus Servis Ümraniye şubesini arayarak durumu bildirdim ve olayın aciliyetinden bahsettim. Hemen gelmezlerse ürünlerim ve erzaklarım çöp olabilir diye de belirttim. Yarım saat içerisinde hemen gelen teknik ekip buzdolabının elektriğinden kaynaklanan bir problem olduğunu söyleyerek ekip ivedilikle tamir ederek erzaklarımın bozulmasını engellediler.

  Yanıtla
 5. Senelerdir çamaşır makinesini ve elektrik süpürgesini kullanıyorum. Kısa süre önce elektrik süpürgemden garip sesler gelmeye başladı ve koku geldi. Bana en yakın Altus servis Ümraniye şubesine götürdüm. Kısa süre içerisinde tamir edip geri verdiler. Lastiklerinde sorun olmuş meğersem. Hızlı ve güler yüzlü oldukları için artık servis korkularımı yendim.

  Yanıtla

Yorum yapın

SERVİS ÇAĞIR