Altus Servis Ümraniye

Altus Servis Ümraniye, İstanbul’un kalbinde, Ümraniye ilçesinde konumlanmış lider bir ev aletleri servis sağlayıcısıdır. Yılların tecrübesiyle birlikte beyaz eşya, klima ve kombi sistemleri başta olmak üzere birçok alanda uzmanlaşmış olan firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler. Altus marka ürünlerin bakım ve onarımında özel yetki sahibi olan teknisyenlerimiz, her türlü arıza ve bakım işlemlerinizde yanınızdadır.

Altus Servis Ümraniye

Günlük kullanımdan kaynaklanan arızaların yanı sıra periyodik bakım hizmetlerimizle de cihazlarınızın ömrünü uzatmayı ve performansını artırmayı amaçlıyoruz. Altus Servis Ümraniye, müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmanın yanı sıra, her türlü soru ve sorunlarınıza karşı 7/24 destek sağlamaktadır. Ümraniye ve çevresinde oturan müşterilerimiz için aynı gün servis hizmeti de vermekteyiz, böylece arızalarınız en kısa sürede çözüme kavuşur.

Aradığınız kaliteli ve güvenilir teknik servis hizmetini sunan Altus Servis Ümraniye, ev aletleriniz için en iyi çözüm ortağınız olmaya aday. Uzman kadromuz ve avantajlı servis koşullarımızla, memnuniyetiniz garantidir. Bizimle iletişime geçin, aletleriniz eski performansına kavuşsun!

Altus Servis Ümraniye İletişim:

Teknik Servis Adı: Ümraniye Altus Servisi
Konumu:Armağan Evler, Havuz Sk. No:96, 34760 Ümraniye/İstanbul
Çağrı Merkezi:0216 232 25 02
Hizmet Gün ve Saatleri:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

5 Comments

  1. Geçen hafta Altus marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklarının yıkama esnasında ve bittikten sonra yanlış ışık ve uyarı verdiğini fark ettim. Biraz kurcalasam da düzeltemediğim için daha fazla bozmaktan korkup Altus Ümraniye servisine durumu bildirdim ve gün içinde gelip programı düzelterek hemen sorunu hallettiler.

  2. Uzun zamandır kullanmakta olduğum Altus marka bulaşık makinemin ekranındaki ışıklar bulaşıklarımın yıkanma esnasında uyarı vererek yanıp sönmeye başladı. Uzun süre denesem de bozulmasından korktuğum için Altus Servis Ümraniye ile konuşarak durumu bildirdim ve gelen ekip bozulan program ayarlarını hemen düzelterek mağduriyetimi giderdiler.

  3. Evlenirken herkes tarafından tavsiye edildiği için tüm beyaz eşyalarım Altus markasına ait. Geçen hafta çamaşır makinem arızalanarak kapağı hiç açılmadı ve zar zor ulaştığım Altus Servis Ümraniye şubesi gelip sorunu çözerek mağduriyetimi giderdi. Bu sebeple bu servisi çevremdeki herkese ve sizlere de gözüm kapalı güvenerek öneriyorum.

  4. Evimde yedekte bir adet Altus marka buzdolabım var ve soğukta saklanması gereken ya da yazın kış için yaptığım erzaklarımı Altus marka buzdolabımın içerisinde muhafaza ediyorum. Geçen gün buzdolabımın altından su gelmeye başladı. Hemen Altus Servis Ümraniye şubesini arayarak durumu bildirdim ve olayın aciliyetinden bahsettim. Hemen gelmezlerse ürünlerim ve erzaklarım çöp olabilir diye de belirttim. Yarım saat içerisinde hemen gelen teknik ekip buzdolabının elektriğinden kaynaklanan bir problem olduğunu söyleyerek ekip ivedilikle tamir ederek erzaklarımın bozulmasını engellediler.

  5. Senelerdir çamaşır makinesini ve elektrik süpürgesini kullanıyorum. Kısa süre önce elektrik süpürgemden garip sesler gelmeye başladı ve koku geldi. Bana en yakın Altus servis Ümraniye şubesine götürdüm. Kısa süre içerisinde tamir edip geri verdiler. Lastiklerinde sorun olmuş meğersem. Hızlı ve güler yüzlü oldukları için artık servis korkularımı yendim.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SERVİS ÇAĞIR